Травень 16

Як уникнути стресу перед відпусткою

Наша людська натура така, що крім повсякденного стресу, який ми відчуваємо, навіть збираючись у відпустку, ми ризикуємо опинитися у вкрай критичному становищі. Не забувайте, нервові клітини не відновлюються.

І навіть враховуючи те, що сильні переживання перед відпусткою нібито позитивні – це все одно хвилювання! Чим ближче до вас довгоочікуваний останній день на роботі, тим сильнішими є ваші емоції. Усе складніше справлятися з роботою, тому що подумки ви вже у відпустці (правда ж?).

Щоб уникнути стресу перед відпусткою і зберегти сили для відпочинку, не варто відкладати все на останній момент. Почніть з планування справ. За пару тижнів складіть список того, що потрібно купити в дорогу, приділяючи особливу увагу аптечці (поставтесь до цього серйозно!). Після сміливо вирушайте за покупками.

Найкраще за все заздалегідь вирішити всі складні і спірні питання на роботі. Бажано залишити останній тиждень якомога вільнішим. Не варто засиджуватися допізна і прагнути перевиконати план. Як говориться, «перед смертю не надихаєшся», залиште це час для зборів, а сили для відпочинку.

Незважаючи на величезне бажання провалятися весь відпочинок в готельному номері, відпочивати треба активно, тому сили вам знадобляться. Краще не будьте гордими і попросіть допомоги у колег, якщо ви не змогли все передбачити, і раптом останнього тижня виявилося, як і раніше, купа роботи.

Багаж потрібно зібрати за пару днів до від’їзду. Візьміть все найнеобхідніше: додатковий одяг, гроші, телефон, зубну щітку, і якщо треба, карту метро Лондона. Дуже прикро згадувати у відпустці про те, чого вам так не вистачає, тому що ви забули це через поспішність власних зборів. Кожен раз, коли ви вдома, знову продумайте свої плани і перевірте, чи все взяли для їх здійснення. Краще скласти окремий список речей, які ви візьмете з собою. Дивлячись на паперовий перелік, буде простіше пригадати забуте.

Будьте готові до від’їзду заздалегідь і розставляйте пріоритети: робота в минулому, попереду тільки заповітна відпустка!

pingv.in.ua


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 16.05.2011 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code