Жовтень 19

Як перемогти циганку

гадання циганкаВсі чули про те, що циганки дурять людей. Пропонують поворожити, позбавити від псування (порчі). І всього-то нічого – потрібно, щоб життя врятувати – суму грошей в хустку загорнути.

Природно, чим більше, тим ефективніше захист. А потім гроші зникають містичним чином у відомому напрямку – в кишені ворожки.

Здається, що ніхто не поведеться на таке простий «розвід». Але тут вже в силу вступає так зване НЛП – нейролінгвістичне програмування. Циганка багато і правильно говорить, тим самим затуманюючу свідомість. Є спосіб не попастися на вудку. Не просто слухати, розвісивши вуха, а несподівано задати дурне запитання, тим самим збиваючи шахрайку з накатаного плану. Губляться вони відразу! Послухав я цю пораду, і запам’ятав.

Йшов не так давно повз залізничний вокзал, весь у свої думки занурений. А тут збоку вискочила циганка забруднена і як давай без зупинки тараторити:

– Вай, милый, дай сигарету, а я тебе правду всю про тебя скажу. Как звать, как жить, как врагов отвадить и друзей прибавить. Все расскажу, ничего не утаю.

Абсолютно не думаючи, дістав пачку, простягнув сигарету. А вона продовжує:

– Вижу, что живешь плохо, но станет лучше, если меня слушать будешь. Будет достаток и любовь, будет карьера и уважение…

Безупинний потік слів навіть трохи заворожував. Чесно! Ще не прозвучала «кодова» фраза.

– Ты денюжку возьми, в платок положи, я погадаю, поколдую – и все будет как хочешь. Ты добрый, честный. Сигарет не жалеешь. И судьба для тебя жалеть не будет.

Тут-то я і включився. Ах ти ж сволота, думаю! Буде тобі хустинку з баблом! Роблю страшні очі, набичіваюсь весь, до її обличчя нагинаюся і кажу (тільки не сміятися) …

– Имени Христа тебе не слышать. А Христу тебя не видеть! Скроет очи его пелена, а с глаз Сатаны спадет. Сатана посмотрит, Сатана прикажет. Как скажет – сделаешь. Как скажет – умрешь. Будешь во тьме ходить, не видеть света. Будешь детей своих в пасть Нечистому с радостью отдавать. Будешь слепа и глуха. Будешь грязна и убога. Будешь в Аду гореть! Не знать тебе счастья. Не знать тебе любви. Будет так как я сказал!

Потім ще щось пробурмотів, страшніше … Рукою хитромудрий жест зробив. Відвернувся і пішов своєю дорогою.

Циганка очі витріщила і стоїть у слід дивиться. А потім раптом взяла і за мною побігла:

– Стой! Подожди! Сними проклятие! Ну сними, дорогой. Я все сделаю!

Он як! Повірила! Стою і дивлюся на неї похмуро.

– Денег дать? На! Возьми… – простягнула гривень сто.

Я гроші взяв, і сказав:

– Брысь отсюда, червина! Чтоб я тебя не видел. Увижу еще – на следующий день ослепнешь!

Боже мій, як вона чесанула від мене! Спідниці підібрала і втекла. Ось так, виявляється, вони теж бояться. І на них теж впливати можна … Може я і не правий, але винним себе не відчуваю. Ні за ту маячню, що говорив, ні за гроші, що взяв. Якщо ще така ситуація буде – зроблю так само, а може ще що придумаю … ефектніше …

А за всім цим міліціонер дивився, курив. Очі по вісім копійок. Каже:

– Ишь ты! Чтоб цыганку, да так шустро!

А в мене вираз обличчя ще змінитися не встигло.

– Ей, ти тільки на мене так не дивись, добре? Я що, я нічого. Просто тут стою …

І цей злякався. Та ще так смішно. Очки витріщив і рот відкрив… Посмішка пробивається, але все ж знайшов я в собі сили похмуро відвернутися і тільки потім за рогом розсміятися. Ну, щоб не псувати враження … Заодно і кишенькові гроші на пиво і сигарети заробив …


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 19.10.2011 pingv.in.ua в категоріі "Я скажу

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code