Серпень 21

Взаємини Росії і України, як Каїна і Авеля

Ці два юнаки – діти Адама і Єви. Один з них, Авель – пас овець, а брат його, Каїн, був хліборобом.

Одного разу Каїн приніс від плодів землі дар Господу. І Авель також приніс від первородних овець своїх і від їхнього лою. І зглянувся Господь на Авеля й на жертву його, а на Каїна й на жертву його НЕ зглянувся. Каїн сильно засмутився, і обличчя його похилилось. Тоді сказав Господь Каїнові: «Чому ти розгнівався, і чого похилилось обличчя твоє? Якщо робиш добре, то підіймеш обличчя? А коли недобре, то в дверях гріх лежить; І до тебе його пожадання, а ти мусиш над ним».

Однак Каїн не подолав гріха і продовжував заздрити брату. Одного разу, коли обидва брата були в полі, Каїн напав на Авеля і вбив його. Кров першого померлого на землі людини обагрила землю.

Господь покарав Каїна за гріх і зробив його вигнанцем і волоцюгою на землі.

І ось в Росії є величезні землі, але немає щастя від володіння, є блукання в пошуку будинку і всього тимчасового, є заздрість до України, що менше за територією і немає багатств надр, а все норовить жити самостійно і живе ж. Трудиться в поті і має радість свободи, бунту і народовладдя.

Не зрозуміло Каїна, як Авель має віру справжню, просту і щиру і Бог любить Україну. А у Росії нічого не виходить, як не старайся. Їдеш по Росії і скрізь запустіння, всюди розруха. І не дає спокою Україна, що зорана, улюблена і все в ній є.

Заздрість породжує злобу. І йде росіянин на українця війною братовбивчою в прагненні здобути любов Божу. І розгораються серця росіян ненавистю. І немає більшої радості росіянину як смерть братів і прагнення заволодіти красою і доглянутістю. Але скрізь куди приходять росіянин починається розруха, смерть і страждання. І немає розуміння, що не володіння чужим робить щасливим, а праця, віра і любов до землі, що подарував Господь.

Віра в Господа, що дав землю у володіння і що тільки працею і прикрасою світу ми наближаємося до божественного промислу, а не кров’ю братів своїх.


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 21.08.2014 pingv.in.ua в категоріі "Я скажу

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code