Вересень 27

Віктора Януковича висміяли у культовому мультсеріалі Сімпсони

Віктор вчиться користуватися інтернетом

Режисери культового американського мультсеріалу Сімпсони в першій серії 23 сезону посміялися над образом, у якому можна вгадати Віктора Януковича.”

Віктор вчиться користуватися інтернетом
Віктор вчиться користуватися інтернетом (кадр з Сімпсонів)

Чоловік, схожий на українського Президента, став далеко не першим об’єктом для насмішок відомого режисера Метта Гроунінга. За двадцять три роки, поки виходить серіал, у ньому нещадно глузували з президентів: від Рейгана з Горбачовим до Клінтона з Обамою”.

Одним з персонажів нового епізоду став якийсь Віктор. “Він має міцну фігуру, обличчя з досить грубими рисами. Сидить цей Віктор в столиці України Києві, десь неподалік від Майдану Незалежності, у величезному кабінеті. Його охороняють кілька озброєних до зубів охоронців. Помічник вчить його користуватися комп’ютером та інтернетом”, – йдеться в статті.

В одному з епізодів Віктор переглядає свою електронну пошту і дуже радіє тому, що співачка Бейонсе погодилася заспівати на дні народження його доньки. “Не важко здогадатися, що під образом доньки може ховатися Рінат Ахметов, а день народження – відкриття стадіону Донбас Арена, на якому і співала зірка у 2009 році”, – припускає автор.

“Ще один показовий епізод мультфільму – історія з дружиною Віктора. Вона в кадрі з’являється лише раз, але дуже не вчасно. На що Віктор обурено гаркає на неї – “Я ж наказав тобі сидіти у своїй кімнаті”. Очевидно, навіть в Штатах вже всі знають історію про фактичну висилку Людмили Янукович до Донецька”, – пише Главком.

“Образ України з її Віктором, який склався в США і втілений творцями Сімпсонів, не тішить: країна, де заправляє всім гангстер, який не вміє толком користуватися комп’ютером та інтернетом”, – підсумовує видання.

Як повідомлялося, німецький телеканал Pro7 прийняв рішення прибрати з ефіру всі серії мультиплікаційного серіалу Сімпсони, в яких з’являються жарти про ядерну енергетику.


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 27.09.2011 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code