Серпень 21

Відкрите звернення до Президента Порошенка, міністра культури Нищука, міністра оборони Гелетея щодо можливого виступу Ані Лорак на концерті до Дня Незалежності

З різних джерел нам стало відомо про можливий виступ на День Незалежності співачки-зрадниці Ані Лорак. Ми вимагаємо скасувати її виступ, якщо такий планується.

Інакше ми вважатимемо, що таким чином влада продемонструє абсолютну байдужість до України та її Незалежності. Дозволяти виступати на День Незалежності зрадниці, що своїми діями фактично схвалила російську окупацію — це плюнути у вічі українським героям, що нині зі зброєю в руках боронять наш суверенітет і платять за це своїм здоров’ям та життям.

Співачка Ані Лорак не достойна не тільки виступати на концерті до Дня Незалежності — вона взагалі не гідна бути громадянкою України й провадити тут будь-яку концертну чи комерційну діяльність. У разі ігнорування нашого звернення ми будемо змушені вжити рішучих заходів на концерті, з використанням усіх можливих для цього засобів, а також вимагатимемо негайної відставки причетних до виступу співачки-пристосуванки Ані Лорак.

Хто підтримує — поширюйте.


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 21.08.2014 pingv.in.ua в категоріі "Україна

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code