Лютий 11

В армію США прийняли 100 носіїв української мови

Звернення про набір було направлено одним з армійських вербувальних центрів в Техасі на адресу місцевої асоціації американців українського походження. При цьому, як відзначили в прес-службі, вакансії для носіїв української мови були «практично відразу заповнені».

Набір був проведений в рамках програми «Прийом на військову службу, життєво важливий для національних інтересів (MAVNI). Мета її полягає в заміщенні армійських вакансій за різними вузькоспеціалізованими галузями.

Як зазначає агентство, набір проводиться на виняткових для США умовах – від претендентів не потрібно не тільки американського громадянство, але навіть посвідки на постійне проживання.

Для участі в програмі достатньо бути придатним до служби за станом здоров’я, не мати серйозних проблем із законом, володіти розмовною англійською мовою і пройти стандартну армійську перевірку на профпридатність. Стать не має значення, вік – від 17 до 34 років.

Тим часом газета The Washington Times пише, що Пентагон готується направити до України військовослужбовців, щоб навчати «новострювану національну гвардію».

Вони повинні почати в наступному місяці навчання близько 600 українських силовиків.


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 11.02.2015 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code