Листопад 1

Україна продалася американцям

Одне з найбільш поширюваних звинувачень проти України є те, що Україна продалася американцям. Крім позитивного особисто я в цьому нічого не бачу.

Американці (разом з усіма) розгромили фашистську Німеччину в 1945-му, потім вони запропонували німцям план Маршалла і побудували сучасну економічно потужну Німеччину. Сталіну теж запропонували такий же варіант економічної допомоги, але гордий горець відмовився, і ми маємо Росію ту, яка є сьогодні – заправка.

У 1945-му американці розгромили Японію. Двома ядерними бомбами вирішили всі проблеми з садистським режимом і запропонували Японії економічну допомогу, щоб побудувати нову країну. Сьогодні сучасна Японія – це одна із найбільш економічно розвинених країн в світі, генератор новітніх технологій.

На початку 50-х років США запропонували економічну допомогу молодій країні Ізраїль і сьогодні це економічно розвинена країна з однією з найсильніших економік світу і першою в області Hi-Tech.

У 1953 США виступили в корейському конфлікті на стороні Південної Кореї, потім допомогли їй встати на ноги і сьогодні це одна з найбільш економічно розвинених країн світу. А Північній Кореї допомагав СРСР і сьогодні це одна з найбільш відсталих і диких країн світу.

У 1975 закінчилася війна у В’єтнамі. А в 1995 В’єтнам підписав договір з США про дружбу і взаємодопомогу, бо зрозуміли, що з Росією країну створити неможливо. Сьогодні В’єтнам стає однією з найбільш економічно розвинених країн в Азії.

В 1999 США бомбили Югославію і знесли режим Мілошевича. Після цього американці підписали договір з колишніми югославськими країнами і темпи розвитку цих країн вражають.

Американці сьогодні пропонують Україні свій план Маршалла і у нас з’явилася реальна можливість стати однією з найрозвиненіших країн колишнього радянського союзу. Так що в цьому поганого?

Так, американці скидають диктаторів, які використовують свою владу, щоб гнобити власний народ. Так що в цьому поганого?

А назвіть хоч одну країну, якій допоміг СРСР або сучасна Росія? Після себе вони залишають випалену землю і злиденну казну, корупцію і олігархічні клани. Це все, на що здатний кремль.

Я не проти Росії, я проти путінської Росії, проти того, що зробили комуністи і путлерівці з цією країною.


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 01.11.2014 pingv.in.ua в категоріі "Україна

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code