Травень 13

Типовий сучасний російський серіал

пістолет патрони

Колишній майор спецназу Сергій Пєтушков їде у відпустку до своєї дружини в Москву, по дорозі він рятує провідницю від цигана-гвалтівника, який виявляється наркобароном. Його викидують з потяга, і він опиняється в незнайомому місті, на вокзалі, його затримують співробітники міліції і ведуть у відділення, де “вішають” 4 вбивства, 1 згвалтування, 7 розбоїв і танці в церкві, внаслідок чого “садять” на 2 роки до в’язниці. Дружина йде до іншого, місцевого кримінального авторитета Кадирова. Друзі забувають про нього.

У в’язниці йому прострілюють коліно і дають прізвисько «Хромой». Щось неподіливши він вбиває авторитетного злодія Манула і втікає з двома зеками, переодягнувшись у повій, які прибули до начальника в’язниці.

Дійшовши до міста, їх дороги розходяться, зеки біжать наліво, а він вирішує йти до брата в Санкт-Петербург. Приїхавши до нього, він дізнається, що брат повісився від безвиході та залишив у спадок 4 кімнатну квартиру зведеному брату Магомеду Ісаєву, який підриває квартиру того ж вечора.

Справою займається “убойний” відділ, на чолі з підполковником Калових. Вони виходять на слід Сергія і пропонують здатися, він же відмовляється і біжить в Тюмень до колишнього товариша по службі, Івана. Приїхавши, він дізнається, що Іван веде боротьбу з підлітками, які тримають у страху весь район.

В одному з підлітків він впізнає свого сина Петю. Він розпитує його про матір, але той тікає від нього і зістрибує з 16 поверху. На місце прибуває поліція і затримує Семена. Сергію та Івану вдається сховатися, хто такий Семен вони не знають.

За ними ведеться гонитва, всі сили поліції кинуті на їхній слід, вони натикаються на річку, і вирішують перепливти її, а Іван, який не вміє плавати, пірнає під воду і відправляється, не, не в минуле, а прямо на той світ.

По дорозі Сергій захоплює відділ поліції і викрадає флешку з компроматом на підполковника Калового і всілякими непристойними фотографіями всього відділу.

Щоб якось реабілітуватися він знайомиться з місцевим хакером на прізвисько Делінк. Він передає йому флешку і просить викласти в інтернет, але той забуває і по п’яні зламує Пентагон. Через тиждень його знаходить ЦРУ і ліквідує, флешка потрапляє до старої, кульгавої, одноокої жінки з 7 дітьми. В одному з її дітей він впізнає колишнього сутенера своєї дочки, і просить його добути флешку, але його вбивають люди Калових.

Тоді Сергій пропонує нові очі в обмін на флешку, жінка погоджується, але потрапляє в полон до терористів. Флешку знаходить Мухтар і віддає господареві, співробітникові ФСБ під прикриттям. Той вирішується переглянути, що на флешці, але антивірус Касперського блокує доступ, він викидає флешку в сміттєпровід, де її підбирає бомж Микола, і віддає місцевим підліткам.

Сергій знаходить тих підлітків і обмінює флешку на дві банки пива.

Щоб сховатися від переслідування, він вирішує йти через ліс, але спецназ блокує його в лісі, Сергія ранять пострілом з танка.

Його знаходить знахарка баба Катя і лікує травами, зашиває діру від снаряда.

Вилікувавшись, він їде в місто до колишнього однокласника, прокурора Опанаса Толстосумова. Дізнавшись про його неприємності, Афанасій вирішується допомогти йому і викладає компромат в інтернет, того ж вечора підполковника Калових розстрілюють в магазині.

Святкуючи перемогу над злочинністю, вони напиваються і викликають повій, Сергій закохується в одну з повій – Джоконду і вони вирішують одружиться. Його викликає генерал і дає завдання знешкодити найбільшу наркомережу, під виглядом бариги він захоплює літак з кокаїном і знищує його в лісі, наркомафія в шоці, за його голову просять мільйони. Він виходить на постачальника і впізнає в ньому Кадира, чоловіка своєї колишньої дружини, і вбиває його гральної картою 9 хрести.

Сергій знаходить свою колишню, вони миряться, але вона вмирає від раку. Сергій усиновлює двох маленьких дітей від Кадира, одружується на Джоконді, все добре, просто за***ісь.


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 13.05.2013 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code