Березень 10

Цікаві факти про мультсеріал “Сімпсони”

Цікаві факти по мультсеріал "Сімпсони"

1. Гомеру – 36 років, Мардж – 34 роки, Барту – 10 років, Лізі – 8, а Меггі – рік.

2. Виробництво однієї серії обходиться приблизно в $ 1 800 000.

3. Спочатку головним героєм мультсеріалу “Сімпсони” був Барт. Проте після перших двох сезонів з’ясувалося, що глядачам ближче Гомер, і сценаристи перевели світло рамп на нього.

4. Одна серія робиться від 6 до 8 місяців. Паралельно у виробництві зазвичай знаходиться відразу 10 епізодів.

5. Гомер – ім’я батька Метта Гроунінга (автор ідеї), Мардж – варіація імені його матері (Маргарет), а Ліза і Меггі – імена сестер.

6. Барт – не просто скорочення від повного імені Бартоломью, але і анаграма слова brat, що означає «щеня» або «шмаркач».

7. Нехай тебе не вводить в оману те, що в титрах кожної серії значиться всього один сценарист. Насправді над одним епізодом працюють 14-20 авторів. Іноді прізвище певного сценариста з’являється тільки тому, що підійшла його черга бути в титрах. Але частіше головним автором вважається той, хто написав перший варіант чорнового сценарію.

8. Кожен сценарій переписується (колективно) 12 разів.

9. Хоча найбільше (59) сценаріїв написав Джон Шварцвельдер, вважається, що всі кращі жарти належать Джорджу Мейеру. Багато авторів скаржилися: варто кому-небудь процитувати жарт з їх серії, як виявляється, що цей жарт придумав Мейер під час колективного доопрацювання сценарію.

10. Це не відразу помітиш, але Сімпсони – ідеальна американська сім’я. Вони перебувають у законному шлюбі, регулярно відвідують церкву, у них троє дітей, а у глави сім’ї є постійна робота, яка дозволяє утримувати власний будинок.

11. Нічого немає дивного в тому, що у персонажів серіалу по чотири пальці на руці, . Це стара практика в мультиплікації. «Особливої ​​ролі п’ятий палець не грає, а от якщо не малювати його кожного разу, можна заощадити чимало часу», – кажуть старі практики мультиплікації.

12. А от жовтий колір шкіри у героїв не протсо так. Так як Ліза і Барт (не кажучи вже про лисого Гомера) спочатку були намальовані Грейнінгом без лінії, що відокремлює волосся від чола, було вирішено зробити їх (і всіх інших членів сім’ї) жовтими. Погодься, волосся тілесного кольору виглядали б ще дивніше. Коли ж серіал став розвиватися і в ньому почали з’являтися й інші персонажі, їм теж довелося стати жовтошкірими.

13. Зачіска Мардж запозичена у героїні фільму «Наречена Франкенштейна».

14. До 1998 року шість провідних акторів, що озвучують серіал, отримували за серію $ 30 000. Ця сума ділилася між усіма артистами пропорційно витраченим зусиллям. В даний час (в результаті декількох страйків і незліченних переговорів) за одну серію акторам виплачується $ 400 000, знову ж на всіх.

15. За останніми даними, середній вік глядача «Сімпсонів» – 30 років.

16. Щоб пояснити Денні Ельфману, якою повинна бути музична тема, Метт Грейнінг дав йому прослухати касету, на якій були записані: тема з мультиплікаційного серіалу 60-х років «Джетсони»; уривки з саундтрека до фільму «Джульєтта і духи» з музикою Ніно Роти; джингл реклами електробритви, написаний Френком Заппой; записи з платівки «Вчимо говорити вашого папугу». Денні послухав цю мішанину і відразу зрозумів, чого від нього домагається Грейнінг. Через два дні музика була готова.

17. Назву міста – Спрінгфілд – було вибрано Грейнінгом тому, що це один з найпоширеніших американських топонімів. На карті США – 34 міста, що носять рідкісне (для Китаю) назву Спрінгфілд.

18. Хоча Гроунінг і створив «Сімпсонів», виключні права на них належать телекомпанії Fox.

19. Прізвище Сімпсон однозначно перекладається як «син простака».

20. У перших короткометражках з «Шоу Трейсі Ульман» Меггі іноді говорила.

 


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 10.03.2013 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code