Березень 31

Тепер ми знаємо результати референдуму в Криму

Отже, офіційні органи і материкової Росії і Криму підтвердили (itar-tass.com), що в перший – найбільш, так би мовити, патріотично насичений тиждень органи влади Криму отримали всього… 20 000 заявок на отримання російського паспорта.

Насправді, схоже, саме ці цифри і дозволяють нам дізнатися справжні цифри голосували на референдумі.

Наскільки мізерні ці цифри, судіть самі.

Отже, в Криму 27 територіальних утворень (районів). Це означає, що всього по 740 чоловік на тиждень в них подали заяви на паспорти. Візьмемо лише один район – наприклад, Ленінський (він мені знайомий, я там часто відпочивав). У Ленінському районі… 67 селищ і містечок.

Це означає, що в середньому всього по одинадцять чоловік за тиждень з кожного селища і містечка району подали заявки на паспорти (менше, ніж дві людини за добу). Із сотень і десятків тисяч які там живуть. У Ленінському районі, наприклад, живе 69 629 осіб.

Погодьтеся, настільки жалюгідні цифри ніяк не виправдаєш “довгими чергами” (як мені намагалися в твіттері виправдати деякі кримські піарники). Швидше, за даними статистики отримання російських паспортів ми і можемо вперше визначити кількість реально проголосували на “референдумі”. І ця цифра, виходить, катастрофічно мізерна.

Не дивно, що в паніці російська влада вже пригрозили “видавати паспорти автоматично”.

Джерело


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 31.03.2014 pingv.in.ua в категоріі "Україна

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code