Серпень 26

Таємниця теракотової армії

Однією з найбільших пам’яток Китаю є Велика Китайська стіна, проте крім неї в Китаї існує чомусь менш відома, але тим не менш дивовижна теракотова армія.

теракотова армія

Ця армія включає в себе 8099 статуй теракотових воїнів і коней, причому це тільки ті, що були знайдені.

Теракотова армія була виявлена в 1974 році поблизу гробниці китайського імператора Цинь Шихуанді. Дана споруда воістину вражає своїми масштабами і може посперечатися з таким чудом світу як Єгипетські піраміди.

теракотова армія

Дослідники вважають, що подібна армія з глиняних солдат потрібна була імператорові щоб задовольнити свої владні амбіції в потойбічному світі. Причому раніше за китайськими традиціями було прийнято ховати разом з імператором живих людей, дані статуї ж стали першим досвідом, коли замість живих людей вирішили закопати глиняні статуї, але не варто забувати, що за деякими оцінками фахівців разом з імператором було поховано понад 70 тисяч робітників з їх сім’ями з різних причин (наприклад щоб зберегти таємність цього місця).

теракотова армія

Імператор Цинь дуже боявся смерті і тому фанатично шукав засіб вічного життя. Деякі дослідники стверджують, що імператор послав армію з 8 тисяч осіб, щоб ті добули йому заповітне зілля безсмертя, а поки ті були в походах, він вживав таблетки з ртуті, що можливо і стало причиною його смерті.

теракотова армія

Будівництво всього некрополя зайняло 38 років, в ньому взяли участь понад 700 тисяч робітників і ремісників. Цікаво, що статуї воїнів були виконані дуже майстерно, кожен воїн мав свій ранг і зброю, індивідуальні риси обличчя, які висловлювали різні емоції.

Згодом були знайдені і статуї акробатів, музикантів, чиновників, а так само дві бронзові колісниці.

теракотова армія

Колісниці були знайдені в 20 метрах від гробниці імператора, вони складаються з понад 300 деталей і прикрашені дорогоцінними металами.


Позначки:, ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 26.08.2016 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code