Березень 27

Стислий політичний словничок

Феодалізм – це коли мечі і замки (і за останнім трендом: ще роздають землю, на якій повинен вирощуватися хліб).

Тоталітаризм – це коли по вулицях ходять люди в кашкетах, в чорних шкіряних пальто з срібними облямівкою і розстрілюють усіх, кого побачать.

Диктатура – синонім тоталітаризму.

Фашизм – те ж саме, що тоталітаризм і диктатура, але при ньому вбивають євреїв (що є погано), і за також останнім але російським трендом – також російськомовних.

Комунізм – близнюк тоталітаризму, диктатури і фашизму, плюс при ньому віднімають штани і зубні щітки, а хорошим людям не можна продавати добро іншим людям. І немає HD-TV. І інтернету. І сексу.

Чучхе – аналогічний комунізму, але для корейців (північних), і при ньому віднімають їжу. Окремих каналів про будь що крім основного єдиного теж немає.

Капіталізм – це коли у всіх може бути багато грошей і взагалі всього, але більшість просто тупі і ліниві, тому бідні (і тільки тому!).

Лібералізм – це коли за геїв, і держава повинна не заважати всім хорошим людям здобувати багато грошей і взагалі всього. Багато дурнів плутають його з анархо-капіталізмом, але це дурість, адже розрізнити їх досить легко: перший – вибір інтелігенції, другий – доля маргіналів і бидла.

Анархія – це коли стакан портвейну і всі навколо з ірокезами.

Націоналізм – це як капіталізм, коли у всіх хороших своїх може бути багато грошей і взагалі всього, треба лише все робити і продавати з молитвою / поцілунком коловрата.

коловрат
коловрат

А чужих за річкою треба вбити.

Демократія – це ніжний, немов медове тістечко, щипок немовляти люблячою матір’ю за бочок. Немов тепле сяйво Яхве, що викликає мурашечки. Немов дзюрчання струмка в хвойному лісі сонячним літнім днем.

Недемократія (або мало демократії) – це коли всіх деруть в дупи і ріжуть глотки, це тлін, біль, страждання і злидні, своєю темною аурою притягує бомбардувальники і миротворців. І на виборах вибирають не демократів.


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 27.03.2016 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code