Січень 30

Стереотипи про народи світу

1. Стереотипи про англійців

Англійці в уявленні більшості людей їдять вранці вівсянку, грають в гольф, розгулюють в циліндрах на голові, хуліганять на стадіонах і буянять в пабах, п’ють ель і знову їдять вівсянку.

2. Стереотипи про німців

Німці – трудоголіки, які працюють по годинах, п’ють шнапс і їдять баварські сосиски, вимагають дотримуватися скрізь порядок і заодно просять «яйки, млеко і сало», але, побачивши росіян, радісно кричать «Хенде хох, Гітлер капут».

3. Стереотипи про українців

Українці ходять у шароварах, влаштовують різного роду «кольорові революції», їдять сало і лузають насіння, можливо одночасно. А ще українець вболіває за київське «Динамо», любить «гарних дівчин» і танцює гопак.

4. Стереотипи про американців

Американці товсті і дурні, п’ють «Кока-Колу», заїдають її гамбургерами, живуть в Голлівуді, грають в бейсбол і намагаються всім допомогти побудувати «американський спосіб життя».

5. Стереотипи про китайців

Китайці живуть скрізь, навіть там, де жити неможливо, п’ють китайський чай, розмовляють ієрогліфами, їдять рис, цитують Мао Цзедуна, ходять строєм і знову їдять рис.

6. Стереотипи про індусів

Всі індуси ходять з червоною цяткою на лобі і заклинають змій, обожнюють їздити на слонах, люблять корів і постійно практикують йогу, сидячи в позі лотоса. А ще індуси б’ються в кіно, а якщо не б’ються, то співають.

7. Стереотипи про французів

Французи обожнюють їсти жаб і круасани, запивають все це вином «Бордо», вчать весь світ як одягатися, обожнюють жінок і жінок, люблять фехтувати на шпагах.

8. Стереотипи про японців

Японці постійно кланяються і посміхаються, придумують нових роботів на заміну старим, малюють аніме і дивляться тільки його, п’ють саке, складають незрозумілі вірші про сакуру, вчаться робити харакірі і ховатися від «атомної бомби».

Бонус: Світова мапа стереотипів (розминка для згадування англійської 😉

світ стереотип
натисніть для збільшення


Позначки:, , , , ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 30.01.2014 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп", "Україна

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code