Квітень 22

Сімпсони – відповіді на головні питання серіалу

The Simpsons – найдовший, найуспішніший і найвідоміший мультсеріал в історії людства. Ось уже третій десяток років його дивляться в сотні країн по всьому світу, а в 2000 році Гомер і його сім’я нарешті удостоїлися зірки на голлівудській Алеї Слави.

Творець серіалу Метт Грейнінг задумував Сімпсонів як сатиричне зображення життя звичайнісінької американської родини. З незмінним будинком, дітьми, пивом і телевізором. Навряд чи Метт розраховував на такий запаморочливий успіх свого дітища, але герої «Сімпсонів» вже давно вийшли за межі телеекранів.

Красуня Мардж Сімпсон встигла покрасуватися на обкладинках американських Maxim і Playboy. А нещодавно американські вчені виявили у мишей ген, що обмежує здатність до навчання. Новий ген назвали на честь завжди уважного і кмітливого Гомера Сімпсона 🙂

«Потрапити в Сімпсони» мріє ціла купа самих різних знаменитостей. За всю історію серіалу в його епізодах «знялося» близько 600 зіркових гостей, включаючи Майкла Джексона, Джоан Роулінг і Тоні Блера. Причому британський прем’єр-міністр озвучував себе сам.

Фанати серіалу знають всі таємниці про кожного персонажа і по пам’яті малюють генеалогічне древо Сімпсонів до тридцятого коліна. Але у звичайних глядачів, ми впевнені, завжди залишаються деякі питання до Метта Грейнінга. Сьогодні буде спроба відповісти на деякі з них.

Звідки у Сімпсонів таке прізвище?

Simpson – старе “добре” англійське прізвище. За сюжетом серіалу, батько Гомера Сімпсона – Абрахам Джей Сімпсон дійсно родом з «старого Світу», імовірно з Північної Англії або Шотландії.

Чому Сімпсонів так звуть?

Творець мультсеріалу Метт Грейнінг не став сильно заморочуватися і назвав персонажів так само, як звуть всю його сім’ю. Батька Метта звали Гомер, мати – Маргарет, а сестер – Ліза і Меггі. Повне ім’я Барта, до речі, ні багато ні мало Бартоломео.

Чому Сімпсони жовтого кольору?

Ні, це не хронічний гепатит і не жовта лихоманка. Грейнінг вважає, що яскравий і незвичайний колір шкіри героїв – запорука впізнаваності і гарантія того, що телеглядач не пропустить серіал, перемикаючи канали.

сімпсони мульт

Коли Сімпсонів почали показувати в Африці, на рекламних плакатах вся родина зображувалася чорношкірою. Прекрасна зачіска Мардж теж стала чорною, а на головах Лізи і Мегі з’явилися африканські косички. Навіть пиво «Дафф» замінили на пиво місцевого виробника.

Чому у Сімпсонів по чотири пальці на руках?

Напевно не всі звертали на це увагу, але у Сімпсонів і правда всього по чотири пальці на кожній руці. Насправді, це старий “прикол”, який мультиплікатори використовують у багатьох мультфільмах. Така оптимізація кількості пальців набагато спрощує роботу художника, а глядачам не особливо й помітна.

Єдиний персонаж з повним набором пальців в Сімпсонах – це Господь Бог.

До речі, крім п’ятого пальця у героїв серіалу немає і брів.

Що у Мардж на голові?

Щодо походження оригінальної зачіски любої дружини Гомера думки фахівців розходяться. За однією з версій, зачіска Мардж запозичена у героїні класичної американської кінострічки 30-х років «Наречена Франкенштейна».

Сам же Грейнінг в одному зі своїх інтерв’ю розколовся, що спочатку планувалося сховати за настільки імпозантній зачіскою ні багато ні мало довгі заячі вуха.

Де знаходиться Спрингфілд?

Спрингфілд – один з найпоширеніших американських топонімів (у Росії Сімпсони, до речі, звалися б Смирнови і жили б в Олександрівці; в Україні звалися б “Пастух”, і жили б, наприклад, у Романівці). Метт Грейнінг стверджує, що він не мав на увазі якийсь конкретний Спрингфілд  але шанувальники серіалу не припиняють пошуки. Сам Грейнінг родом з Портленда в штаті Орегон. Назви багатьох вулиць цього міста використані в серіалі як прізвища різних героїв.

Карта Спрингфілда, що висить в поліцейській дільниці, являє собою точну копію карти середньовічного Константинополя.

Де купити пиво «Дафф»?

«Давайте вип’ємо за алкоголь – джерело і рішення всіх наших проблем!» – Любить повторювати Гомер Сімпсон.

Як і для багатьох інших середньостатистичних американських чоловіків, для Гомера Сімпсона пиво – це більше ніж пиво. А Duff – його улюблений сорт.

Це повністю вигаданий бренд, хоча і до болю схожий на мегапопулярний в США Budweiser.

Реальна пивна промисловість не могла залишитися осторонь, і зараз пиво Duff випускає безліч дрібних пивоварень по всьому світу. Телеканал FOX ганяється за ними з позовами, і пиво Duff поступово стає раритетом.

Наприклад, ящик австралійського Duff на eBay зараз можна купити за $ 10 000, хоча колись він коштував в магазині 24 долари. В Об’єднаних Арабських Еміратах при дубляжі серіалу пиво Duff перетворюється на безалкогольну газовану воду, а хот-доги – у яловичі сосиски.

Сімпсони і Росія

На заставці 14-го епізоду 2-го сезону з’являється фото сестер Мардж в мавзолеї Леніна.

У 10-й серії 8-го сезону Гомер дихає в трубочку, після чого прилад показує вищу ступінь сп’яніння під назвою «Борис Єльцин».

А в 15-му епізоді 17-го сезону Гомер їде додому на ВАЗ-2105.

Також у одній із серій помічено ВАЗ-2108.

До речі, у Німеччині знято дуже прикольне відео – як реклама серіалу Сімпсони, що копіює початкову заставку мультфільму (і там автомобілем Гомера є те саме Жигулі!)

Цифри

Вперше на екрані сім’я Сімпсонів з’явилося 19 квітня 1987 року.

Зараз створено-намальовано 24 сезони, кількість серій перевищила 500.

Орієнтовна аудиторія серіалу – 13,5 мільйонів глядачів.

У серіалі бере участь приблизно 150 постійних персонажів.

Виробництво однієї серії коштує $ 2 000 000. З них за озвучку основних персонажів кожен з акторів отримує $ 400 000 за епізод.

У США є 34 міста з назвою Спрингфілд.

Bohdan.org.ua


Позначки:, , ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 22.04.2013 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code