Грудень 27

Що раніше вважалося непристойним в різних країнах

tanci-19-20stolitya

1. У салонах XIX століття вважалося непристойним, якщо чоловік запрошував танцювати одну даму більше 3 разів. Вже після другого танцю він повинен був … оголосити заручини.

2. У США жінки до цих пір ніколи не “наводять марафет” на людях. Це вважається непристойним, так само як і просто дивитись на людях у люстерко.

3. Рукавички колись були суто домашнім аксесуаром. Незважаючи на те, що рукавичок було безліч (спортивні, бальні, для полювання і спеціальні рукавички для лакеїв), надягали рукавички лише вдома, так як на людях робити це вважалося непристойним.

4. У 20-ті роки XX століття в російських школах вважалося непристойним грамотно писати, оскільки це було не по-пролетарському. За грамотність могли навіть написати донос.

5. У Великобританії вважається непристойним в’язати на людях. Хоча, можна розповідати історії, пов’язані з в’язанням. До речі, останнім часом в’язанням у Британії захоплюються чоловіки. В’язання стало третьою після футболу і політики темою для обговорення в барах і пабах.

6. У Болгарії довгий час непристойним для чоловіків вважалося випивати менше півтора літрів вина на день. Вино в Болгарії коштує копійки, так що помірне його вживання довгий час вважалося ознакою негостинності.

7. Під час японської чайної церемонії вважається непристойним сидіти, схрестивши ноги. Витягати ноги у бік сусіда – це верх розбещеності. Тому учасники церемонії сидять на власних п’ятах.

8. До речі, що стосується Росії, то на рубежі XIX – XX ст. вважалося абсолютно непристойним купувати під дачу (це поняття існувало вже тоді) ділянки площею менше 10-12 «соток» .

9. За правилами хорошого тону, які діяли в російських боярських садибах, у всіх випадках життя, розмовляючи з ким-небудь, вважалося непристойним ставати до цієї людини впівоберта. Особу, яка заходила у вітальню заборонялося детально оглядати з голови до ніг , оскільки це може поставити сором’язливу людину, особливо жінку, в саме незручне становище і позбавити її всякого самовладання.

10. У Таїланді вважається непристойним доторкатися до голови співрозмовника і поплескувати його по плечу. Це вважається ніжностями, а публічно проявляти ніжності в Таїланді – непристойно.


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 27.12.2013 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code