Серпень 8

Рандеву

Жодного монтажу, жодних трюків, жодних каскадерів: напружений високошвидкісний автомобільний рейд Клода Лелюша вулицями Парижа немає аналогів у світовому кінематографі.

Клод Лелуш та його легендарна стрічка “Рандеву” (1976) – видовищна автомобільна гонитва вулицями Парижу, знята одним кадром без монтажу, дублерів та поліцейського перекривання доріг. З приводу цього 8-хвилинного фільму досі сперечаються найзатятіші автофанати і кіномани.

Суперечки починаються від типу авто, з якого велися зйомки й до морального права автора стрічки на подібний вчинок.

Фільм був знятий одним кадром, без всяких спецефектів або дублерів. За кермом сидів безпосередньо сам режисер.

Клод ЛелюшІдея стрічки прийшла до Клода Лелюша після того, як для зйомок іншого фільму він винайняв гіроскопічний стабілізатор для кінокамери.

Картина триває трохи більше 8 хвилин. Це зумовлено технічною необхідністю: одним кадром можна зняти не більше 10-ти хвилин – стандартна довжина одного рулону кіноплівки.

До недавнього часу не було достовірно відомо, хто керував машиною під час зйомок, і яка, власне, була машина. Роками різні джерела висували суперечливі версії: казали, що пілот Ф1 керував Le Mans Matra 675, Ferrari 275 GTB або Alpine A110. Але, відносно недавно, в березні 2006 року, Клод Лелюш оголосив на своєму офіційному веб-сайті, що за кермом був особисто він, і що це був його власний Mercedes 450SEL з двигуном V8 9.

Незабаром після першого показу короткометражки Лелюш був арештований за порушення правил дорожнього руху, але незабаром відпустили без всякого покарання.

Маршршрут, задіяний у фільмі, складає 10.42 км. (6.48 милі). Водій проїхав цей шлях за 7 хвилин 57 секунд з середньою швидкістю 78 км / год (48.86 милі).

Відповідно до недавньої заяви режисера, він їхав на власному Мерседесі, але під час дублювання використав звук від Ferrari 275GTB, щоб створити відчуття більшої швидкості.

1964 Ferrari 275 GTB
1964 Ferrari 275 GTB

Підрахунки кількох незалежних груп експертів демонструють, що машина не розвивала швидкість більше, ніж 140 км / год (85 миль), що відповідає останнім словам режисера.


Позначки:, ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 08.08.2012 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code