Жовтень 8

Путінська бензоколонка закривається

Чекістське угрупування, що прорвалось до російської влади і ресурсів з благословення корумпованого сімейства Бориса Єльцина, всерйоз повірило, що робити нічого не потрібно, а потрібно просто сидіти біля нафтового крана – так Російська держава і деградувала з управлінської точки зору.

Але для населення це означало безглуздість і безвихідь. Безглуздість всіх тих, що дорвалися до грошових подачок – ці люди нічого не робили, не розвивалися, сиділи собі по офісах як у радянський час або тупо здавали бабусині квартири в Москві – і заробляли. І безвихідь для тих, які залишилися поза нафтодоларовою каруселею – тих, кому краще воювати у чужій країні, ніж спиватися. Тому з точки зору прогресу найголовніше – змусити російське уряд діяти ефективно, а росіян – навчитися працювати. І це не порожні слова: рівень життя в Україні, яка ніколи не мала таких ресурсів, всі ці роки був порівнянний з російським. Так, українці працювали – поки росіяни проїдали свої нафтодолари. І проїли.

Ще кілька років тому економісти стали попереджати В.Путіна та інших російських тимчасових правителів, що чим далі – тим більше грошей потрібно буде для підтримки інфраструктури і соціальних зобов’язань. Навіть якщо б ціни на нафту не знижувалися, економіка Росії стала відчувати значні труднощі вже в наступному році. Але зниження цін не могли чомусь передбачити навіть найбільші песимісти – просто тому, що в Росії не прийнято про це думати. Путін у своєму кремлівському кабінеті думає приблизно так само, як який-небудь власник брудної «трійки» на Новослобідський. Путін упевнений, що нафта буде завжди дорогою і нічого тут паритися. Власник «троячки» вважає, що у нього в руках стан «в разі чого» він продасть квартиру і буде жити розкошуючи. Путін не хоче реформ. Власник «троячки» навіть вбити таргана лінується. Якщо Путіну сказати, що без реформ Росія впаде – він вас посадить. Якщо власнику «троячки» пояснити, що давно треба було продати цей мотлох і купити квартиру в Берліні – він вас поб’є. Ми маємо справу з людьми, що живуть поза економічними законами.

Чому вони не хочуть думати про зниження цін? Тому що впевнені, що якщо ціни знизяться, то не дуже надовго – так вже було. І вони мають рацію – тільки от не враховують, що в Росії більше немає достатньої кількості легковидобувної нафти, а для розробки нових родовищ потрібна західна техніка, яку їм більше не дають, тому що вони стали себе погано вести. Коротше, коли ціни на нафту знову піднімуться, це буде не про Росію. У неї нафти не буде.

путін хуйло бензин азс

Ну і що ж вони будуть робити? А нічого. Вони гепнуться. Путін буде закручувати гайки, навіть не помічаючи,що у нього немає коштів на дотаційні регіони і всі “мають його на увазі у великому плані”. Власник «троячки» побіжить з факелом на «Російський марш», обурений тим, що його план з квартиркою не спрацював – і зустріне там мільйони таких же розчарованих, які скандують «Москва для москвичів» так самозабутньо, що путінців-пітерцям доведеться бігти на батьківщину зі швидкістю Януковича. Про державу ніхто й не подумає. Росіяни – не патріоти. Вони – імперіалісти. І якщо імперія їх не годує, вона їм не потрібна.

Чи можна врятувати ситуацію? Вже ні. Якщо б Путін не з’їхав з котушок з української приводу, то західні компанії продовжували б невтомно розробляти нові нафтові родовища і до наступного кола підвищення цін росіяни були б готові до повернення в клуб нероб. А так – вибачте. Бензоколонка закривається назавжди.


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 08.10.2014 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code