Січень 28

Природні аномалії

Брайс Каньйон

1. Брайс Каньйон – гігантський природний амфітеатр, що утворився в результаті ерозії, який містить в собі одні з найбільш химерних і дивних скельних скульптур на Землі. Каньйон розташований в центрі однойменного національного парку на південному заході американського штату Юта.

2. Долина гейзерів на Камчатці – унікальна природна зона в 200 км від Петропавловська-Камчатського, на території якого розташовано понад 40 гейзерів і термальних джерел. Одним з найкрасивіших місць в долині – згаслий вулкан Малий Семячик, в кратері якого знаходиться бірюзове кислотне озеро.

3. Ворота в Пекло – важко знайти більш підходящу кандидатуру на роль воріт, що ведуть у пекельні кола, описані великим Данте, ніж ця природна аномалія, розташована поруч з туркменською селом Дарваза (назва якого, за іронією, перекладається, як «брама»). Відкритий кратер, що утворився на місці невдалої спроби добути газ, безперервно палає з 1971 р.

4. Диявольські мармурові кульки Карлу Карлу – невелика піщана долина біля австралійського містечка Воучоп (Північні Території), усипана гігантськими округлими валунами (до 60 м у діаметрі) з граніту. Це місце шанується як святе аборигенами по всій Австралії.

5. Мостова гігантів – аномальна природна зона біля узбережжя північноірландського графства Антрім, яка покрита бруківкою з 40000 базальтових колон правильної форми, тісно притиснутих один до одного.

6. Біла пустеля – дивовижні вапнякові формації на сході пустелі Сахара (500 км від Каїра), вважаються однією з головних природних визначних пам’яток Єгипту.

7. Острів Джеймса Бонда – химерна вапнякова скеля в Південному Таїланді, нагадує встромлений в землю ніготь, що прославилася після того, як увійшла в одну з ключових сцен фільму «Людина із золотим пістолетом» з циклу «бондіани». Скеля розташована в затоці Пханг Нга, поруч з популярним курортним островом Пхукет.

8. Чарівні камені долини Гереме – це високі кам’яні вежі, що утворилися в результаті виверження 3-х найбільших вулканів Каппадокії (центральна Туреччина). В долині розташоване невелике село, шемканці якої селяться в печерах, прорубаних прямо всередині «Чарівних каменів». Із-за особливої форми деяких кам’яних стовпів Гереме часто називають «Долиною любові».


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 28.01.2014 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code