Лютий 10

Про що невдовзі говоритимуть всі російські телеканали

Цього тижня Верховна Рада України планує прийняти законопроект, яким прирівняє до ветеранів Великої вітчизняної війни бійців добровольчих батальйонів, що захищають Україну на Донбасі.

Не треба бути великим пророком аби передбачити реакцію російських пропагандистських ЗМІ та офіційних осіб сусідньої держави на таке рішення. Еспресо.TV вирішило діяти на випередження та облегшити справу рупорам пропаганди з “братньої країни”. Тож пропонуємо росіянам свою реконструкцію майбутнього.

Найпершими певно відгукнуться наші так звані колеги з сумнозвісного LifeNews, які славляться оперативністю своїх пропагандистських вкидань. Можна не сумніватися, що сюжет з заголовком “Київська хунта прирівняла неонацистів з карательних батальйонів до ветеранів Великої вітчизняної війни” матиме великий успіх у ватної публіки. В сюжеті також йтиметься, що з цієї нагоди “карателі влаштують полювання на справжніх “воєвавших дєдов”, аби їм дісталося побільше пільг.

Наступним вийде сюжет на “головні російській кнопці” – телеканалі ОРТ. Тут, зрозуміло підуть ще далі, використовуючи попередні успішні напрацювання. Йтиметься, що нові пільги для “карателів” передбачатимуть право на ще двох неоподатовуваних рабів, та безкоштовні продпайки з ніжного м’яса російськомовних немовлят. А розпинання хлопчиків увійде в перелік тілесних покарань, які здійснюватимуть в освітніх закладах “Юговостока”.

Наступною частиною інформаційної кампанії стане виступ голови Держдуми Сергія Наришкіна, який висуне “асиметричну законодавчу ініціативу” звільнити групи “ополченців Новоросії” на великовантажному транспорті від митного контролю при перетині “російсько-новоросійського кордону”.

Натомість, лідер ЛДПР Володимир Жириновський висуне власну ініціативу – оскільки, влада в Україні уже давно є маріонеткою загниваючого Заходу та Держдепу, визнати незаконною угоду від 1868 року про продаж Російською Імперією Аляски а також заявити про неприпустимість перегляду результатів Наполеоновських воєн, за якими вся територія Європи аж по самісінький Париж є зоною особливих інтересів Росії.

Далі настане черга МЗС Росії, яка накатає ноту протесту на адресу Києва, в якій висловить глибоку стурбованість тим, що “фашизація” досягла самого дна і закликає все прогресивне людство створювати “антиукропську коаліцію”, щоб викорінити фашизм з території Європи.

Останнім слово візьме сам президент Російської Федерації Володимир Володимирович Путін, який стримано промовить, що Україна насправді прирівняла в правах з ветеранами ВОВ не просто “кривавих карателів” а “іноземний натовський легіон”, чим завдала удару по всіх російських духовних скрєпах. Окремо Володимир Володимирович додасть, що Росія не може спокійно сприймати те, що відбувається з “братнім народом”, адже Донбас для Росії – це не просто територія населена російськомовними соотєчєствєнніками – це земля підвищеної сакральності, адже саме там на річці Калці 1223 року відбулася перші спільні військові навчання росіян з монголо-татарами, які заклали підвалини багатолітній співпраці братніх народів у створенні Великої євразійської імперії світла і добра, правонащадком якої і є “Русскій мір”.

Тарас Клочко


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 10.02.2015 pingv.in.ua в категоріі "Я скажу

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code