Грудень 17

Пола Уокера в “Форсажі 7” замінить його брат

Брати Уокери

Позавчора у Каліфорнії пройшли закриті похорон загиблого в аварії у віці 40 років актора Пола Уокера. Його останки після кремації поховали на кладовищі Forest Lawn Cemetery в Лос-Анджелесі. Церемонію відвідали тільки члени сім’ї, в тому числі і 15-річна донька Пола – Медоу.

Тим часом, молодший брат актора Коді отримав пропозицію замінити його у фінальних сценах “Форсажу 7”.

25-річний Коді Уокер вже працював на знімальному майданчику культової франшизи каскадером.

Після загибелі Пола компанія Universal Pictures оголосила, що співробітники вважають своїм обов’язком зупинити зйомки і надавати всіляку підтримку сім’ї Уокера.

Джерело, близьке до продюсерів, напередодні повідомило:

У них була серія зустрічей відразу ж після смерті Пола. Продюсери швидко зрозуміли, що їм потрібна людина, дуже на нього схожа, так як головна мета – завершити зйомки “Форсажу 7”. Саме тоді вони звернулися до майже близнюка Пола Коді.

Коді, який проживає в Орегоні, останній час проводив з мамою Шеріл в Лос-Анджелесі, допомагаючи їй подолати трагічну втрату.

Інсайдер додав:

Вони можуть знімати Коді ззаду і здалеку, а якщо знадобиться крупний план обличчя Пола, то це пізніше зроблять на комп’ютері. Якщо він погодиться, то тільки тому, що хоче вшанувати пам’ять брата. Дуже багато деталей досі залишаються таємницею, але в даний момент і сім’я, і актори в жалобі.

Крім того, представники Universal дали зрозуміти, що вони будуть тісно співпрацювати з сім’єю Уокера і прислухатися до їхньої думки щодо фінальних сцен з його участю героя Брайана О’коннора.

Трейлер фільму “Форсаж 7”


Позначки:, , ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 17.12.2013 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code