Вересень 9

Переможець або переможений?

Агітпроп зі шкіри геть лізе доводячи, що Хуйло всіх переміг і всіх нагнув. І Захід приструнив, і Україну, і Росію. Багато вірять…

Але якщо уважно подивитися на досягнення “нацлідера”, то з’ясується, що він.. все програв. Абсолютний лузер. Судіть самі.

путин путін

1. Хотів, щоб Україна залишалася позаблоковою країною, нейтральною і дружньою. Підсумок – Україна рветься в НАТО. На території країни проходять спільні навчання з арміями країн Альянсу. Ось графік. Крім того, Порошенко домовився про постачання західної зброї для ЗС України.

2. Хотів послабити Північноатлантичний альянс. Підсумок – НАТО посилюється, військові бюджети західних країн зростають.

3. Хотів вбити клин між Європою і Америкою. Підсумок – консолідація країн Заходу перед обличчям путінської агресії. І санкції синхронно застосовують, і діють спільно.

4. Хотів посилити роз’єднаність між східними та західними регіонами України. Підсумок – виникла політично єдина нація (за винятком частини Донецької і Луганської області). Вперше після здобуття Незалежності в ході президентської кампанії кандидат Порошенко переміг у всіх без винятку регіонах країни. До втручання Хуйла захід України голосував за одного кандидата, схід за іншого ( 2010 захід за Тимошенко, схід за Януковича, 2004-2005 захід за Ющенка, схід за Януковича).

5. Хотів, щоб Україна вступила в Митний Союз. Підсумок – цього не буде ніколи. Україна підписала Угоду про асоціацію з ЄС і хоче євроінтеграції.

6. Хотів створити маріонеткову державу Новоросія від Донецька до Одеси. Підсумок – контролює меншу частину Донецької та Луганської області. Загинули 3000 чоловік – росіян і українців.

7. Хотів посилити свій вплив у світі. Підсумок – став ізгоєм. А країна під санкціями.
8. Хотів продовольчими санкціями покарати Захід. Підсумок-покарав російський народ. Ціни на продукти зросли (на м’ясо до 40%, на молоко до 20%), а на Заході впали.

9. Хотів мати в Києві лояльну собі владу а-ля Янукович. Отримав-100% антипутінську.

10. Хотів, щоб український народ поважав. Отримав Путін – сам знаєте хто!

11. Хотів розширення Євразійського Союзу. Підсумок – розширився Європейський Союз. За роки правління Путіна в ЄС вступили 13 країн (зараз 28), а до Путіна ніхто. Навіть Казахстан замислюється, чи не вийти йому з під опіки путінської Росії.

Переможець або лузер?

Переклад українською наш, оригінал Boris Nemtsov


Позначки:, , ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 09.09.2014 pingv.in.ua в категоріі "Україна

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code