Грудень 10

Передвесільні традиції народів Африки

У Західній Африці існує звичай викуповувати свою наречену у тещі. Відмінність від нашого звичаю полягає в тому, що наречений повинен задовольнити матір нареченої. Причому, обирає претендента батько нареченої, а тривалість викупу цілком і повністю залежить від передбачуваної тещі.

У племен Північно-Західної Африки кожен місяць проводиться сексуальна лотерея. Кожен з чоловіків тягне жереб, з ким із жінок йому належить провести цю ніч. Труднощі полягають в тому, що жереб тягнуть всі, і стар і млад. Відмовлятися не можна, інакше будеш навіки відсторонений від подальшої участі у лотереї.

Дітям в африканських племенах приділяється дуже велика увага, тому що їх обов’язок – турбота про своїх батьків. Кожна сім’я хоче мати якомога більше дітей. Але не у всіх жінок повноцінні чоловіки, і тому у вождя існує спеціальний помічник, звільнений від роботи, в обов’язки якого входить відтворення племені.

У Кенії, перевірити невинність нареченої перед весіллям може будь-який бажаючий.

В Океанії, Центральній Африці та Індонезії наречену раніше віддавали в тимчасове користування або всьому племені, або товаришам чоловіка. Причому, як правило, майбутній чоловік під страхом смертної кари не міг брати участь у цьому безладі.

В Заїрі і Конго передвесільну роботу з нареченою проводив тільки вождь. Якщо він не міг цього зробити, народ бунтував і скидав його.

У деяких країнах любов’ю з нареченою обов’язково займаються всі друзі майбутнього чоловіка, причому, обов’язково в будинку матері нареченої.

У багатьох африканських народів існують еротичні ігри, пов’язані з укусами в попу. Наприклад, від отрути мурах вся поверхня сідниць стає однією вкрай чутливою ерогенною зоною.

У Танзанії жінки крадуть у обранців взуття і мотику – найдорожче. Чоловік обов’язково за ними прийде.

У деяких племенах екваторіальної Африки вважається, що чоловік не повинен страждати, займаючись любов’ю з незайманою. Дівчат воліють відправляти в джунглі, щоб неприємну обов’язок виконав… самець горили. Вважається, що панночка, яка не зуміла залучити цього самого самця, хорошою дружиною не буде…


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 10.12.2013 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code