Серпень 21

Парад для генерала Гелетея

Парад, парад, парад. Чим ближче сама дія, тим більше про нього говорять люди. І, що найцікавіше, основна маса людей категорично проти проведення параду. Але, кому цікава ця основна маса? Вона цікава на виборах. Навіть не сама маса людей цікава, а їх вуха. Вуха, в які буде вноситься чергова брехня.

Що ми спостерігаємо сьогодні? Нікчемний міністр оборони, якого самі військові, м’яко кажучи, не поважають. Валерій Вікторович Гелетей в свої майже 47 років, які він святкуватиме через 4 дні після параду, знаходиться на посаді Міністра оборони, в званні генерал – полковника. За що? За які заслуги? Так може парад, це чийсь подарунок Гелетею до дня народження? Може з нього ще й генерала армії зроблять?

За оцінками деяких експертів, парад обійдеться бюджету в 80 млн. грн. Що можна придбати для армії за ці гроші? Скільки життів можна врятувати? Ні, давайте парад. Міністр бажає параду! Підняти дух армії. А то, що техніка, яка так необхідна нашим хлопцям на війні, вже не один тиждень бере участь у репетиціях параду, це як?

Це злочин. Злочин проти свого народу, і своєї держави. 18.08.2014, бійці 25-ій Окремої Дніпропетровській повітряно-десантної бригади стукали в усі двері з благанням про допомогу. А де допомога? Вибачте, у нас парад для Гелетея. Ми дух піднімаємо. Так дивіться сюди, уважно дивіться Міністр оборони.

фото 18 + ( <натисніть – відкриється в окремому вікні)

Це чиїсь діти, батьки, брати. Це та 25-я, яка кричала про допомогу. А за телефоном гарячої лінії МО відповідали – не панікуйте, у нас війна. Так війна у нас? Або АТО? Ви обіцяли парад в Севастополі. Де слово офіцера? Нам не потрібен парад. Ми пропонуємо громадянам України свій сценарій на 24 серпня. Давайте пом’янемо всіх загиблих за нас, за громадян. Не за владу, за нас. Давайте хвилиною мовчання вшануємо їх пам’ять. Давайте сходимо в госпіталі, відвідати поранених. Приділимо їм час, а не параду. А на парад нехай женуть чиновників. Це їхнє свято.

Вічна пам’ять Героям України. Бережи Господь живих. І якнайшвидшого миру нашій землі.


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 21.08.2014 pingv.in.ua в категоріі "Україна

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code