Жовтень 12

Незвична історія пісні Why- Magistral у виконатті Pandora та Stacy

Пандора шукала молоду російськомовну співачку для проекту і знайшла Стейсі – уродженку Риги (лауреат Нової хвилі 2010). Аранжування нової версії (Why – хіт Пандори + Магістраль) зробив фінський продюсер Яакко Саловаара (в народі Яша) – колишній учасник всесвітньо відомої групи Bomfunk MC’s. Він працює зі світовими зірками. Цікавий коктейль вийшов. Бажаємо пісні другого дихання і всесвітньої популярності!

Ось це відео я знайшов першим:

Pandora feat. Stacy – Why-Magistral (FST5 TV Finland, 24th March, 2011)
а потім вже знайшов і офіційний кліп на цю пісню:

Виявляється, перший запис пісні відбувся в далекому 1996-му році:


Проте, в цій здавалося і не історії, є дещо інші варіанти.
Так, в іншій країні Росії, у 1994 році ще не відома в той час Лариса вийшла заміж за 25-річного бізнесмена Андрія Чернікова. Чоловік надавав Ларисі підтримку в її кар’єрі співачки, орендуючи студію для запису альбомів дружини.
Через два роки після весілля її чоловік був убитий. Як повідомлялось у ЗМІ, вбивство Андрія Чернікова пов’язано з тим, що він не зміг вчасно віддати власникові студії орендну плату за її використання. Пісню під назвою «Хто?! …», Лариса присвятила Андрію, а основою для сюжету кліпу на цю пісню стали трагічні події, пов’язані з його вбивством. Молода вдова також присвятила своєму чоловікові в 1996 році свій другий альбом – під назвою “Подаруй мені ніч”

Досі не вчухають спори щодо плагіатості та передирання один в одного мотивів та текстів, проте нам сьогодні це не важливо.
Насолоджуйтесь чудовою музикою!


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 12.10.2011 pingv.in.ua в категоріі "Я скажу

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code