Листопад 25

Нещасний випадок патріота

Майже два роки група «Нещасний випадок» не випускала пісень, але на осінніх концертах порадувала шанувальників відразу двома новими композиціями – «Патріот» і «Халява». Екранізувати музиканти вирішили злободенну пісню «Патріот», в якій музиканти іронізують над засиллям в країні (росії) ура-патріотичного настрою, яким підміняється істинний патріотизм.

Пісня – заклик: “Давайте тримати голову на плечах і створювати щось на благо народу, а не просто говорити» – пояснює фронтмен групи Олексій Кортнєв. У відео музиканти приміряли образи патріотів, розтиражовані ЗМІ: козак з папахою і батогом, акордеоніст в кашкеті, прикрашеної гвоздикою, байкер з контрабас-балалайкою, спортивний фанат в одязі з проросійською символікою. «Все з перерахованих персонажів можуть бути справжніми патріотами, якщо вони не тільки займаються риторикою, а й працюють на благо Батьківщини, – зазначає фронтмен групи Олексій Кортнєв. – Мій батько, наприклад, був затятим футбольним вболівальником, але наполегливо працював все життя. От мені й хочеться, щоб сучасні патріоти перестали бути фіктивними, а діяли». Пісня була написана музикантами для програми «Салтиков-Щедрін шоу» на НТВ, але в ефір вийшла в іншому вигляді: в іншому темпі, в іншому аранжуванні і гармонії. За визнанням Кортнева, після прем’єри музиканти зрозуміли, що їм хочеться доопрацювати композицію і виконувати її на концертах. «Пісня для нас нова і незвичайна, адже ми ніколи не висловлювалися так прямолінійно, – зізнається Олексій. – Перш за нашу мову був більш метафоричним, але, здається, він зжив себе. Тому «Патріот» – свого роду експеримент».

А далі:

Алексей Кортнев сообщил, что не удивлен заявлению лидера мотоклуба «Ночные волки» Хирурга (Александра Залдостанова), который, обидевшись на клип «Патриот» , назвал музыкантов мудаками и сказал, что вообще не знает такой группы.

Кортнєв

«Мы же играем музыку для интеллектуальных людей. Поэтому то нас и не знает Хирург, это вполне естественно»

 


Позначки:, ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 25.11.2016 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code