Січень 24

Не такі вже і визначні пам’ятки

Є пам’ятки, яким поклоняються, як святиням. Заради них туристи їдуть на інший край світу, притискуючи до грудей путівники, де написано, що побачити ці об’єкти потрібно обов’язково. Але коли мандрівники нарешті бачать перед собою деякі з найзнаменитіших пейзажів і споруд, паломництво дуже часто завершується виразним відчуттям розчарування.

10 місце: Мабуть, привабливість таємничих стародавніх споруд не витримує зіткнення з такими надокучливими речами, як пробки, натовпи й торговці. У всякому разі, так вважають учасники британського опитування, які назвали великим розчарованням місцеву визначну пам’ятку – знаменитий Стоунхендж.

стоундхендж

Відвідувачі Стоунхенджа вже давно скаржаться, що він затиснутий між двома автострадами із жвавим рухом.

9 місце: Ні найменшого враження на туристів не справили Букінгемський палац

та Білий дім.

Обидві будівлі закриті і обнесені огорожею, так що подивитися на них можна тільки здалеку.

8 місце: “Біг Бен” у натуральну величину настільки маленький, що ніяк не в’яжеться з уявленнями про величну британської історії.

7 місце: Щоб дістатися до пізанської вежі, потрібно витратити кілька годин, тільки для того, щоб виявити натовпи туристів, що оглядають зведені всюди сучасні конструкції, покликані утримати башту від остаточного падіння.

6 місце: При відвідуванні знаменитих єгипетських пірамід доводиться боротися не тільки зі спекою, а й з прилипалами – місцевими жителями, які вимагають у вас 5 євро, тому що їх верблюд випадково потрапив у кадр, коли ви фотографували Сфінкса.

5 місце: Статуя Свободи в Нью-Йорку краще виглядає в американських фільмах.

4 місце: Лас-Рамблас в Барселоні, знаменита авеню, яка веде до моря, виявляється забитим туристами сквериком, де численні творчі іспанці намагаються заробити гроші, зображуючи із себе статуї і займаючись пантомімою.

3 місце: Таймс-сквер у Нью-Йорку – просто невеликий п’ятачок між двома авеню, пожвавлюється, крім звичайного міського шуму, хіба що лайкою таксистів на зазівавшихся туристів і вигуками перевізників, які пропонують за скажені гроші довезти вас до Центрального парку.

2 місце: Необхідність вистоювати чергу в каси, а потім проштовхуватися до зовсім крихітної, як з’ясовується, “Мони Лізи” ще раз підтверджує, що на Лувр краще подивитися в «Коді да Вінчі».

1 місце: Ейфелева вежа.

Мабуть, найточніше розчарування від башти описав один британський письменник: «Ви так багато раз бачили її, перш ніж побачили своїми очима, що у вас є дуже чіткі уявлення про те, як вона має виглядати. А значить, найімовірніше, ви розчаруєтеся. Ейфелева вежа – і насправді велична споруда. Вона захоплює. Але знаєте, забратися вгору – це геморой, там такі черги…».


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 24.01.2012 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code