Жовтень 31

Кращі фотографії National Geographic за жовтень 2013 року

В об’єктиві найкращі фотографії жовтня 2013-го року від журналу National Geographic і National Geographic Россия.

National Geographic

Блискавки в Бенгальській затоці

Пума

Зоопарк у Лоурі -парку, Тампа. Люсі підібрали в 2007 році зовсім маленькою, коли мати кинула її напризволяще. У світі залишилося всього 165 флоридских пум, враховуючи Люсі.

Морські слони, Південна Георгія

Кращі фотографії жовтня 2013 від National GeographicЗдається, що самець цілує подругу, але , швидше за все, він її кусає, щоб вона не вислизнула з його пристрасних обіймів. Вага дорослих самців досягає чотирьох тонн, самки можуть важити в десять разів менше.

Портрет африканської слонихи

Зоопарк в штаті Колорадо.

Величезний айсберг, Гренландія

Чорнобриві альбатроси, Південна Георгія

Два чорнобривих альбатроса гніздяться у своїй колонії. Це монохромне зображення взято з проекту Себастьєн Сальгадо «Книга Буття» (Genesis) . Вісім років в 32 країнах світу фотограф документував «те, що ще не зворушено…».

Мавпа кирпата золотиста

Це вид китайських мавп, названих так із-за кирпатого носу .

Леви, національний парк Серенгеті

Лев Сі-бой і самка з прайду Вумбі відпочивають між спарюваннями. Темна грива – ознака сили, так що самки “жадають” самців з темною гривою, як у Сі-боя.

Алігатор

Від інших представників виду крокодилів алігатори відрізняються більш широкою мордою.

Льодовик Колумбія, Аляска

Коли фотограф Джеймс Белог вперше зробив знімок льодовика Колумбія, той вже відступив майже на 18 кілометрів в порівнянні з 1980 роком. Така швидкість навела Белога на ідею проекту Extreme Ice Survey: встановити камери поруч з льодовиками, щоб задокументувати зміну клімату.

Цианея і гребневик, Біле море

Цианеї, як і всі медузи, хижаки: полюють на гребневиків (на фото), інших медуз і рибу. Їх щупальця оснащені батареями жалких клітин, у кожній з яких в спеціальній капсулі згорнута жалка нитка – свого роду гарпун з отруйним гачком на кінці.

Рожевий какаду

По землі вони ходять повільно, зате літають швидко – до 70 км/г.

Левиці, національний парк Серенгеті

Левиці з прайду Вумбі (на суахілі це слово означає «пил») вбивають бородавочника, якого витягли з нори. Такі невеликі перекуси допомагають пережити важкий сухий сезон, коли дитинчата можуть померти від голоду.

Індійські носороги

Це найбільші з азіатських носорогів. За розмірами це другий в Азії звір після слона. Мама і дочка.

Аурелії, Біле море

У деяких регіонах Світового океану чисельність аурелій буває настільки великою, що вони щільно заповнюють собою кілька метрів водної товщі, так що і світло не пробивається крізь цей шар. Чотири рожевих кружка усередині купола медузи – гонади – органи, в яких утворюються і дозрівають статеві клітини.

Малі панди

Письмові згадки про цих звірів в Китаї сягають XIII сторіччя, але європейці дізналися про нього лише в XIX столітті. Мала панда веде переважно нічний (вірніше, сутінковий) спосіб життя, вдень спить в дуплі, згорнувшись і накривши голову хвостом.

Гора Кіркьюфелл, Ісландія

Відправившись у відпустку до Ісландії, щоб фотографувати північне сяйво, Нік Понд мріяв зняти одночасно три основних елементи: саме сяйво, фантастичний ландшафт і воду, яка б відображала відблиски. Одного разу відразу після півночі біля гори Кіркьюфелл він знайшов те, що шукав.

Леви, Серенгеті

Сенот Лас-Калаверас, Мексика

Гід Ангел Канув останнім залишає печеру Лас – Калаверас, переконавшись, що всі туристи живими і здоровими дісталися до виходу в 18 метрах над водою. Відвідуючи довколишню піраміду в Коба, багато зупиняються, щоб скупатися.

Морські слони, Південна Георгія

Набравши вагу дитинчата морських слонів намагаються триматися разом. Скоро для них настане відповідальна пора: вони вирушать у свою першу в житті морську подорож.


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 31.10.2013 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code