Лютий 3

Найстрашніші оглядові майданчики світу

“Мені потрібно, щоб мене лякали ці бурхливі потоки, мертві ліси, гори, вузькі стежки, що ведуть то вгору, то вниз, і розгорнуті за моєю спиною прірви, – писав Жан Жак Руссо про свою любов до подорожей по французьких Альпах. – Від виду крутих обривів голова починає кружляти, і це почуття приносить мені величезне задоволення, за умови, що сам я перебуваю в безпеці”.

Руссо був не єдиним, кому подобалося дивитися вниз з крутих обривів і відчувати запаморочення. Чоловіки і жінки Європи 18-го століття з радістю відправлялися в “Велику подорож” – дерлися по горах, щоб поглянути в безодню, і стояли на краю скель, милуючись видами, що відкривались перед ними  – величними й страшними водночас.  

Жага гострих відчуттів не покидає нас і сьогодні. Через три століття нас все так само тягне вгору бажання відчути страх і захоплення від виду безодні. Тільки зараз, завдяки новим технологіям і спеціально обладнаним оглядовим майданчикам зробити це набагато простіше, ніж за часів Руссо.

Оглядовий майданчик Гранд-Каньйону Skywalk

Гранд-Каньйон Skywalk

У Гранд-Каньйоні можна зробити прогулянку по містку зі скляною підлогою, що височіє над прірвою. Bohdan.org.ua 

Скляні балкони Ledge оглядового майданчика Skydeck дозволяють помилуватися видами на Чикаго з величезної висоти.

Bohdan.org.ua Найстрашніші оглядові майданчики світу

Чотири скляних балкона були побудовані на висоті 103-го поверху (412 метрів) одного з найвищих хмарочосів Чикаго. Вони виготовлені з 3-хслойного надміцного скла. Кожен балкон може вмістити до п’яти чоловік і витримати до п’яти тонн. Ясного дня з такої площадки можна побачити цілих чотири штати – Іллінойс, Вісконсін, Мічиган та Індіану. Але найкрасивіший вигляд відкривається в сутінках, коли вогні міста тільки починають запалюватися і – наче під вашими ногами розкривається безмежне зоряне небо. При бажанні, можна замовити приватний сніданок або обід на одному з таких балконів. Деякі навіть тут святкують весілля.

Пішохідний міст Titlis Cliff Walk

Bohdan.org.ua Найстрашніші оглядові майданчики світу

Цей підвісний міст називають найвищим і найбільш страшним в Європі. Його ширина складає всього 91 см., в той час як глибина прірви, через яку він прокладений – 457 метрів. Bohdan.org.ua

Підвісний оглядовий майданчик біля водоспадів Ігуасу, Аргентина і Бразилія

Bohdan.org.ua Найстрашніші оглядові майданчики світу

А це стосується настільки улюблених Руссо бурхливих водних потоків, то тут найзахоплююче видовище відкривається з оглядового майданчика, встановленого біля водоспадів Ігуасу, на кордоні Аргентини і Бразилії. Ігуасу являє собою серію з 270 стрімких і грізних потоків, в які перетворюється річка Ігуасу. Оглядовий майданчик підвішено на запаморочливій висоті 250 метрів і вид з неї не розчарує жодного любителя гострих відчуттів.

Оглядовий майданчик Skywalk в Окленді

Bohdan.org.ua Найстрашніші оглядові майданчики світу

Цей оглядовий майданчик унікальний тим, що дає можливість прогулятися по відкритій, неогороженной доріжці шириною всього 1,2 метра на висоті 193 метрів над вулицями новозеландського міста Окленда. Skywalk розташовано на вершині місцевої телевежі. Безпека такий прогулянки забезпечується за допомогою спеціальних комбінезонів з карабінами, якими відвідувачі пристібаються до страхувального механізму.

Оглядовий майданчик Aurland Lookout

Bohdan.org.ua Найстрашніші оглядові майданчики світу

Запаморочливий вигляд з цієї площадки посилює сама його конструкція: вона зроблена у вигляді містка, що веде вниз, у прірву. Дерев’яний міст починається з краю гірської дороги, видається вперед на 30 метрів і, химерно закруглюючись, йде вниз. Але це, зрозуміло, тільки видимість. Перед самим обривом” майданчик закінчується, і ви можете насолодитися приголомшливим видом з висоти в 610 метрів на фіорд, обрамлений лісистими схилами. Bohdan.org.ua 

Міст на льодовику Дахштайн, Австрія

Bohdan.org.ua Найстрашніші оглядові майданчики світу

Цей оглядовий майданчик відкривс в липні минулого року і відомий також під назвою “Сходи в нікуди”. Він висить на висоті 2743 метри над австрійськими Альпами недалеко від міста Шладмінг, і теж дає відвідувачам прекрасну можливість полоскотати собі нерви. Відкритий підвісний міст закінчується скляною платформою, з якої відкривається запаморочливий вид на гірський пейзаж.

Оглядовий майданчик “Крок у порожнечу”, французькі Альпи

Bohdan.org.ua Найстрашніші оглядові майданчики світу

Нещодавно у французьких Альпах, на верхній терасі вершини Егюій-дю-Міді, відкривс оглядовий майданчик під назвою «Крок у порожнечу» («Step Into the Void»). Цей атракціон справді не для людей зі слабкими нервами – він являє собою гігантський скляний куб, що буквально «висить» над прірвою.

Bohdan.org.ua Найстрашніші оглядові майданчики світу

Скляна кімната має п’ять прозорих граней, кожна з яких складається з трьох надміцних скляних шарів. А під ногами – 1035 метрів альпійського повітря і льодовики, попереду – чудовий вид на французькі, швейцарські та італійські Альпи.

До оглядового майданчику відвідувачі можуть дістатися за 20 хвилин по канатній дорозі, де їх чекають найгостріші відчуття і гарантія повної безпеки. Руссо сподобалося б.

Перед входом в кабінку видаються спеціальні м’які тапочки – щоб підлога в кабінці не подряпалась і залишалась такою ж чистою і прозорою. Bohdan.org.ua 


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 03.02.2014 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code