Квітень 19

Найміцніша кава в світі

кава

Тебе вранці недостатньо бадьорить твоє горнятко кави? Креативний бізнес може допомогти тобі супер-напоєм – від однієї його назви підстрибнеш.

Передсмертне бажання (Death Wish Coffee) – так називається над-підбадьорливий продукт однієї з американських фірм. І справа тут навіть не в образах і не в назві – якщо в звичайній каві умовно 100% кофеїну, то в цих коричневих кавових зернах міститься аж 200%!

Щоб задовольнити самі нестандартні смаки справжнього ковбоя, авторам новинки довелося шукати боби сорту арабіка з максимально високим вмістом кофеїну. Далі – вирощування на органічній сировині й обсмажування середньої інтенсивності.

Творці цього напою, втім, застерігають потенційних покупців від щоденного споживання цієї рідини, що буквально б’є по мізках, і не радять цікавитися нею людям з серцево-судинними проблемами. «Це не звичайна ранкова кава. Це екстремальна кава, і вона не для слабаків. Загалом, ми вас попередили».

Довершує вбивче візуальне враження від цієї  криниці енергії упаковка. 450 грамів заховані в пакет, на якому красується череп і кістки.

І веселий Роджер на упаковці!

Що ж до смаку, то люди, які спробували цю саму міцну в світі каву, стверджують, що пара чашок “передсмертного бажання” викликає сильний підйом енергії.

Щоправда, у деяких людей згодом виникало відчуття, що вони не спали пару діб.


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 19.04.2013 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code