Вересень 3

Найгірші в’язниці світу

Пропоную вам підбірку десяти найгірших в’язниць в світі, куди поміщають під варту найнебезпечніших злочинців.

Діярбакирська в’язниця

найгірші в'язниці світу

В’язниця в місті Діярбакир на південному сході Туреччини побудована в 1980-му році. З тих пір вона прийняла безліч самих жорстоких злочинців цієї країни і саме тому може вважатися однією з найгірших в’язниць в світі. Діарбакирска в’язниця відома не тільки завдяки застосовуваним до ув’язнених фізичним тортурам – людей там катують також і психічно.

В’язниця розділена на дві секції: Е, де може міститися 744 ув’язнених, і D, де може перебувати до 688-ми людей, проте на даний момент обидві секції переповнені.

Сабанета

Сабанета

Сабанета розташована у Венесуелі і вважається однією з найгірших в’язниць в світі. Це одна з найжорстокіших виправних установ в Південній Америці, тому в’язні хочуть покинути її відразу після того, як тільки туди потрапляють (хоча, якщо щиро, мабуть подібні мрії є у кожного ув’язненого будь якої тюрми). Всередині в’язниці процвітають десятки заразних хвороб, а за ув’язненими майже не доглядають. Крім того, у в’язниці самими ув’язненими здійснюється безліч насильницьких злочинів.

В’язниця ADX Florence

В'язниця ADX Florence

В’язниця ADX Florence – місце для розміщення найнебезпечніших злочинців у США. Розташована в окрузі Флоренс, штат Колорадо, в’язниця сьогодні містить 439 ув’язнених і може «похвалитися» найвищим рівнем безпеки. Багато ув’язнених намагалися накласти на себе руки через повну ізоляцію від всіх і вся, в тому числі інших ув’язнених і охоронців. Гірський Алькатрас (неофіційна назва в’язниці ) працює з 1994 -го року.

Тадморська в’язниця

Тадморська в'язниця

Тадморская в’язниця розташована в сирійському місті Тадмар в 200 км від Дамаску. Спочатку в’язниця призначалася для утримання військових злочинців, однак з 1980 х років туди почали брати під варту всіх. У 1980-му році президент Сирії Хафез аль-Асад віддав наказ про вбивство всіх ув’язнених в її стінах, яких на той момент було близько 2400 осіб. У 2001-му році в’язниця була закрита, однак з 2011-го знову почала функціонувати.

Карандіру

Карандіру

Карандіру розташована в місті Сан -Паулу, Бразилія. Вперше вона була відкрита в 1920-му році, але до 1956-го року злочинців в ній не розміщували, а в 2002-му в’язницю закрили.

Раніше, в 1992 -му році, в Карандіру стався масштабний бунт, в ході якого ув’язнені вчинили різанину, й 111 з них були вбиті під час придушення повстання. Іншою проблемою, через яку в’язницю в підсумку закрили, була епідемія СНІДу – в той час у в’язниці містилося близько 8 тис осіб.

Табір 22

Табір 22

Табір 22 в Північній Кореї, ймовірно, найгірша в’язниця в світі. Офіційна назва політичного тюремного табору – Кван-лі-со № 22, і в’язниця повністю ізольована від зовнішнього світу. Як правило, ув’язнені і деколи навіть члени їх сімей засуджені до довічного ув’язнення в цих стінах. Зараз там утримується понад 5 тис осіб.

Бангкванг

Бангкванг

Центральна в’язниця Бангкванг знаходиться в провінції Нонтхабурі, Таїланд – це приблизно в 11-ти км на північ від Бангкока. Виправний заклад, де утримуються виключно чоловіки, вважається однією з найстрашніших в’язниць на Далекому Сході через переповненість та виключну жорстокість охоронців. У в’язниці зараз відбуває термін кілька іноземних злочинців, а також туди традиційно відправляються люди, засуджені до смертної кари.

Ель Родео

Ель Родео

В’язниця Ель Родео розташована в місті Гуатіре у Венесуелі і вважається найгіршим в країні ізолятором. Зараз у цій колонії суворого режиму відбуває термін приблизно 50 тис ув’язнених. У 2011-му році тут спалахнула жорстока війна між двома угрупованнями, для придушення якої потрібно було втручання збройних сил. В Ель Родео вже точно ніколи не захочеться повернутися, якщо ув’язненому пощастило настільки , що він вийшов на свободу.

Гітарама

Гітарама

Центральна в’язниця Гітарама розташована в Руанді і славиться на весь світ як одна з найстрашніших в’язниць. Умови тут настільки погані, що деякі ув’язнені вдаються до канібалізму для того, щоб залишитися в живих. Багато ув’язнених говорять про це місце, як про справжнє «пеклі на землі». Спочатку в’язниця була розрахована всього на 400 ув’язнених, проте, починаючи з 1990-х років, з якихось причин тут міститься близько 7-ми тис людей.

Острів-в’язниця Рікерс

Острів-в'язниця Рікерс

Острів – в’язниця Рікерс в Нью- Йорку приймає найжорстокіших американських злочинців. Розташована вона на острові між міськими районами Квінс і Бронкс, що примикає до аеропорту Ла Гуардія. Славиться в’язниця винятковою жорстокістю  охоронців.


Позначки:, , , , ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 03.09.2013 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code