Березень 2

Музика мого дитинства – гурт Кар-мен

гурт Кар-мен

Це було не так вже й давно, а здається, що минула ціла вічність. На естраді панували “Ласкавый май”, “Мираж”, “Комбинация”. І раптом з’явилися двоє відв’язних хлопців у шкіряних косухах і банданах.

Їх пісня “Лондон, гуд бай” стала народним хітом. А самі хлопці в одну мить затьмарили Юру Шагунова і Рому Жукова. Їх називали секс-символами нової Росії, їм надсилали мішки листів, вони співали справжні танцювальні хіти про нереальне життя заморських міст. І назва у них була якась нетипова, не наша.

“Кар-Мен” – “Людина-машина “.

Станом на 2004 рік група випустила 9 альбомів.

Так от, гурт створений в жовтні 1989 року. Був задуманий як “екзотик-поп-дует” Сергієм Лемохом (справжнє прізвище – Огурцов, народився 14 травня 1965 р.) і Богданом Титомиром (справжні ім’я та прізвище Олег Титоренко), що працювали в той час на підтанцьовках у естрадного виконавця Володимира Мальцева.

Сергій Лемох в 1988 році закінчив Московський інститут радянської торгівлі. Прізвище матері вирішив взяти як більш відповідну для сценічної діяльності. Дует миттєво став популярним. Музиканти працювали в стилі “клуб кіноподорожей”, про що свідчить назва їх першого альбому “Вокруг света”, в який увійшли такі пісні, як:

Лондон, гудбай

Париж, Париж

Чио-Чио-Сан

Дует встиг записати другий диск “Кар-Мания”, після чого в квітні 1991-го шляхи Лемоха і Титомира розійшлись. Богдан став працювати сольно, а Сергій, зберігши за собою права на назву, набрав музикантів і групу танцюристів.

“КАР-МЕН” завоювала перші місця на конкурсах “Шлягер-90”, “50х50” (1991), “Зоряний дощ” (1991). У тому ж 1991 була удостоєна національної премії “Овація” в номінації “поп-група”.

Всі пісні гурту написані Сергієм Лемох; багато які з них займали провідні місця в різних хіт-парадах: Angel of Love, Союз-Аполло, This Is Kar-Man, Отель Калифорния (данс-ремікс пісні EAGLES)

Великою популярністю користувалися відеокліпи на пісні

“Чао, бамбино”

“Bad Russian”

У 1996 команда відзначала своє п’ятиріччя (як сольного проекту Сергія Лемоха), до нього був приурочений вихід нового компакт-диска “Твоя сексуальная штучка”.

Група гастролювала по Німеччині, США, брала участь у фестивалях “Голос Азії” (1996), “Слов’янський базар”, “Таврійські ігри” (1997).

Також ми балділи, і хто жив зі мною у ту пору – це підтвердить, від шалених темпів пісень:

Сан-Франциско

Бомбей

American Girl

Carribean Girl

Думаю, що навіть ті, хто знайомий із творчістю цієї групи, міг не чути пісні “Али-баба”

Під час підбору відеосупроводу до цієї статті, знайшов майстер-клас від Сергія Лемоха. Вчимося танцювати в стилі 90-х! (п.с. а враховуючи, що мода має властивість повторюватись, ці навички не будуть вам зайві 😉 )

У гурту Кар-мен ще купа цікавих, позитивних та ритмічних пісень. Все інше, що я оминув тут ви можете віднайти самостійно. Любіть якісну музику!

90-тим привіт!


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 02.03.2012 pingv.in.ua в категоріі "Я скажу

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code