Грудень 8

Міст Гельчтальбрюкк. Німеччина

міст

Будівництво унікальної чотириповерхової цегляної будови, що з’єднує межі долини річки Гельч, почалося в 1846 році. Так, як місцеві землі були насичені глиною, архітектори і будівельники не знайшли нічого кращого, як спорудити міст з цегли, така конструкція обходилося набагато дешевше металевої.

Використавши близько 26 мільйонів цеглин, майстри закінчили роботу над Гьольчтальбрюкком в 1851 році. Конструкція мала значні розміри: висота мосту – 78, довжина – 574 метра.

Будівництво було досить складним завданням: тонкість землі, на якій повинні були стояти палі, спонукали дизайнера Андреаса Шуберта і головного інженера Роберта Вільке придумати вихід зі скрутного становища – і він був знайдений. На те, щоб реалізувати задум і створити 29 прольотів, були кинуті величезні людські сили: 1736 робітників працювали над цим складним завданням, 31 з них загинув на виробництві.

 В кінці XX століття Саксоно-Франконска магістраль була реконструйована, сьогодні по мосту Гельчтальбрюкк поїзди проходять зі швидкістю 160 кілометрів на годину та значно спрощують життя жителям Німеччини і Європи.

Міст Гельчтальбрюкк викликає чималий інтерес серед туристів, недалеко від нього, на висоті 150 метрів, знаходиться прив’язний аеростат, з якого відкривається приголомшливий вид на долину річки Гельч. Вирушаючи на пошуки найбільшого цегельного моста в світі, також можна зазирнути в старовинний замок Нечкау і фортецю Мілау, які розташовуються в невеликих німецьких містах, розташованих недалеко від знаменитого мосту.


Позначки:, ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 08.12.2013 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code