Квітень 25

Кращі фотографії National Geographic за лютий 2013 року

В об’єктиві – найкращі фотографії лютого 2013-го від журналу National Geographic та National Geographic Росія.

Місячні гори, Непал

Зірки та “восьмитисячник”. Повний місяць піднявся над табором Аннапурні, висвітлюючи краєвид, начебто під денним світлом.

Біла сова

Біла сова – найбільший птах із загону совоподібних в тундрі. Полює хижак, головним чином, сидячи на землі, переважно на підвищенні, і кидаючись на близьку здобич. Щозими сотні орнітологів і фотографів відправляються в подорож у пошуках білої сови.

птах

Андаманські острови

Андаманські острови – архіпелаг в Індійському океані між Індією і М’янмою. Щоранку в Порт-Блер приходить багато людей, щоб погодувати голубів.

Зелена смерть

Отрута – ідеальне знаряддя вбивства, створене природою. Будь-яка отрута – це смертельне зілля з молекул білків, біогенних амінів і інших складних речовин, що володіють токсичною дією (токсинів). Різні за складом і структурою токсини можуть вражати різні системи організму – вони можуть діяти в протилежних напрямках, але мета у них одна, і вони злагоджено працюють заради її досягнення. Отрута мамби Джеймсона володіє нервово-паралітичним дією: вона вражає м’язи дихальної системи, і жертва поступово задихається.

Алігатори, штат Техас

Сім’я алігаторів в парку Brazos Bend.

Монастир Сімонопетра

Один з монастирів Афона – Сімонопетра – популярне місце паломництва. Іноді Сімонопетра називають християнським Тибетом.

Орлан-білохвіст, Польща

Боротьба за домінування в зграї.

Зліт

Лебідь-шипун, чия маса може досягати 15,7 кілограма, – найбільший птах, здатний розганятися по водній поверхні в авандельті Волги.

Раджан на прогулянці

Під залитими ранковим сонцем деревами в тропічному лісі на острові Хавелок індійський слон Раджан здається зовсім невеликим. Він здійснює свою щоденну прогулянку, відпочиваючи від перенесення колод.

Кенгуру, Австралія

Кенгуру з дитинчам на пляжі.

Мовчазний мисливець

Чорний каранкс дає сардинам звикнути до себе, перш ніж напасти.

Лебідь-кликун

Лебідь-кликун – справжній гігантський лайнер в ескадрильї водоплавних: розмах крил у нього досягає двох з половиною метрів. У небі цей птах схожий на ангела; він сліпить в переможному танці і величний, коли відпочиває.

Виверження вулкана

Початок виверження Каримського вулкана на Камчатці.

Бігом по воді

Василіск долає водні перешкоди по поверхні, човгаючи лапами з частотою 8 герц – як промисловий вентилятор.

Гелада

Рідкісний вид приматів, близький родич павіанів.

Килеватий трав’яний вуж

Це дуже витончена, неотруйна змія. Спина забарвлена в яскравий, смарагдово-трав’янисто-зелений колір. Цікаво, що на знімку, змія здається агресивною, хоча насправді просто позіхає. Змії позіхають після обіду, щоб поставити щелепу на місце і відновити дихання.

Білоплечий орлан

Біля берегів півострова Сіретоко білоплечий орлан пильним оком видивляється між крижинами смачного блискучого оселедця.

Риба-вітрильник

Риба-вітрильник готова до атаки. Її мета – косяк сардин. Ще мить, і вона протаранить цю сріблясту зграйку. Щоб було легше зловити, вітрильники підганяють здобич до поверхні води – туди, де світліше. Щоб побачити вітрильників, потрібно слідувати за фрегатами. Ці птахи ширяють над водною гладдю і, прицілившись, стрімко кидаються у воду, хапаючи здобич.

За матеріалами NG


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 25.04.2013 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code