Березень 29

“Година Землі” від Карліна

Вчора була “Година Землі”, щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи), котра проводиться останньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Ініціатива корисна і всьо такоє…

година землі

А от я думаю, що якби Джордж Карлін “пройшовся” по “Години Землі”, то це виглядало б якось так:

– Хтось придумав “Годину Землі” (ходить по сцені). Дайте-но подумати… Ми цілий рік зливаємо усіляке лайно в річки, вирубуємо ліси, винищуємо йобаних ведмедів і смугастих жаб, на яких всім похуй… (сміх у залі). Цілий рік охуєвші люди сцуть і сруть собі під ноги, не навантажуючи себе роздумами, як це позначиться на здоров’ї їх планети…  Але коли настає “ГОДИНА ЗЕМЛІ” … (робить дурну пику, сміх у залі)… коли настає “Година Землі”, ми, блядь, стаємо охуєнно відповідальними!  (*сміх у залі*)

Ми, блядь, вимикаємо свої йобані комп’ютери, і замість них сидимо в темряві з планшетами, роздуваючись від гордості, тому що рятуємо природу! (*сміх у залі*)

А коли ця чортова година закінчується, людство таке типу “Ну слава богу, природа врятована, мабуть в цьому році ми зробили для неї все, що могли, можна розслабитися, випити пивка і закопати де-небудь радіоактивні відходи” (*сміх у залі*).


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 29.03.2015 pingv.in.ua в категоріі "Цензура

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code