Жовтень 14

Гнила система, Кривий Ріг

В черговий раз переконався в системі! Щойно підвозив жінку в 5-у міськлікарню. У неї доньку прямо в під’їзді побили, порізали і пограбували (про те, що і чому почастішали такі випадки промовчу), жінка їхала зі сльозами і в паніці!

З її слів: викликали швидку, швидка ж, молодці, приїхала швидко, надали першу допомогу і попрямували в 2-у міськлікарню “1000ка”, по приїзду там відповідають дівчині яка спливає кров’ю (порізи рук і обличчя): “ви не наш пацієнт їдьте за місцем проживання (і ці … давали клятву Гіпократа!)!

Швидкій нічого не залишалося як попрямувати, повторюся, з стікаючою кров’ю дівчиною, в 5-у міську. По приїзду тут лікарі виявилися більш гуманні, надали потрібну допомогу і сказали – потрібна госпіталізація! І тут втрутилась система – але ми неможемо вас госпіталізувати, так як потрібний паспорт (паспорт та інші документи були в вкрадених сумочці), а без документів ми не маємо право вас госпіталізувати!!!

Приїхали наші доблесні показушники і блястітелі порядку “міліція” (в лапках думаю зрозумієте чому)! І тільки після того як батько дівчини, м’яко кажучи, нарепетував на цих “міліціонерів”, тільки після цього вони там щось пішли до лікарів і дали команду прийняти дівчину в відділення !!!

совок лопата граблі срср

В принципі, я думаю ви мало що нового прочитали, але мені все таки цікаво, а коли ж це все припиниться і стане так як має бути!? Коли посадові особи почнуть звертати увагу на людей !?

 Оригінал тут


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 14.10.2014 pingv.in.ua в категоріі "Україна

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code