Листопад 29

Forbes назвав єдиний спосіб зупинити Путіна

Сполучені Штати і Європейський союз, насамперед, Німеччина, повинні прийняти рішення щодо України, відмінне від нинішнього, яке Путін сприймає слабкість і продовжує агресію. Про це йдеться в статті американського видання Forbes.

«Не може бути дипломатичного рішення, в основі якого лежать слабкі позиції. Путін піде на переговори тільки тоді, коли економічні санкції і зростаюче число жертв будуть загрожувати його владі. До цього він наполягатиме на федералізації України, що дає окупованим Росією регіонам можливість ветувати рішення Києва, а йому право втручатися в будь-яку точку світу, де “русскіє” потребують захисту», – наголошується в публікації.

Автор наполягає: Штати і Європа «повинні усвідомити, що єдиний спосіб приборкати російську агресію – це створити сильну Україну, яка буде служити орієнтиром доброго управління та економічного успіху для тих країн і регіонів, які перебувають під опікою РФ».

Така Україна – найбільший кошмар Володимира Путіна, підкреслюється в статті.

Сильна Україна може створити потужну оборону від подальшої російської агресії і збільшити втрати РФ до такого рівня, що в Кремлі вже не зможуть приховати від своїх військових, що вони давно втягнуті в конфлікт з Україною.

протитанкова зброя танк

«Проте Україна не здатна завдати такі втрати без протитанкової зброї та інших сучасних видів озброєння, які є у її опонентів», – зазначає автор.

снайпер

На його переконання, якщо Європу і США задовольняють заморожені конфлікти, що загрожують розгорітися в будь-який час, то їм слід продовжувати політику утримання України слабкою. Якщо ж вони хочуть побачити реальне вирішення, то повинні забезпечити Україну зброєю, щоб захистити себе, а також забезпечити Україну фінансовими засобами (наприклад, планом Маршалла, запропонованим Андерсом Аслундом).


Позначки:, , , ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 29.11.2014 pingv.in.ua в категоріі "Україна

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code