Грудень 11

ЄС посилить санкції щодо енергетики та турбізнесу Криму

Планується посилити заборону на інвестиції, ведення фірмами з країн ЄС турбізнесу в Криму, на продажу ряду технологій на окупований півострів.

ЄС розглядає можливість розширення заборони на інвестиції, ведення європейськими фірмами турбізнесу, а також постачання ряду технологій в окупований Крим. Про це повідомляє Reuters з посиланням на документ європейських структур, до якого має доступ агентство.

Євросоюз

“Продаж, поставка, передача та експорт товарів і технологій … забороняється”, – йдеться в проекті документа. Мова йде про технології в сфері транспорту, телекомунікацій, енергетики, нафтогазовидобування, видобутку інших корисних копалин.

Подібні заходи повинні продемонструвати посилення відповіді ЄС на незаконну агресію Криму, а також стануть реакцією на намір Газпрому розробляти нафту і газ на шельфі біля півострова.

Раніше Європейський союз заборонив імпорт товарів з Криму, нові інвестиції в інфраструктурні проекти в транспорті, телекомунікаціях та енергетичному секторі, в нафтогазовій сфері.

Нагадаємо, напередодні канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила що Німеччина не збирається послабляти свою політику щодо Москви і пригрозила новими санкціями через агресії Росії.

Ситуація в Україні буде обговорюватися на засіданні Європейської ради 18-19 грудня.


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 11.12.2014 pingv.in.ua в категоріі "Україна

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code