Березень 19

Думка дівчини про ситуацію в Україні

Допомогти армії??? Ви що всі знущаєтесь???? Для чого взагалі була ця революція???? Я, людина яка підтримувала Майдан, насила туди гроші, пересварилась зі своєю россійською ріднею, намагаючись довести які ми молодці. І раптом я зрозуміла, що все це фарс, чужі маніпуляції. Дуже шкода людей які загинули на Майдані за ніщо, за велике ніщо!!! Одних скинули, а інших поставили?? Просто ту саму колоду перетасували!!! Прийшли анітрохи не кращі за Януковича!!! Тільки язиком допомагають!!

Весь час плачу, як дивлюсь наших мужніх солдатів в Криму!!! А хто їм допоміг??? Самі люди допомагали, а де в той час була Ваша нова влада, що робила??? Язиком допомагала!!! Ще одна влада боягузів!!! Кажуть грошей на армію немає, а де те золото яке знайшли в Межигір’ї? Наші “найрідніші” політики, які жопу рвуть (вибачте за грубість) намагаючись довести, як вони народ та країну люблять – чому не скинуться своїми мільярдами і не підтримають армію???? Знову люди самі собі мусять допомогти???? Бабусі з пенсії по п’ять гривень перераховують, жінки які в декреті сидять скинутись на армію мають???? Тоді влада для чого??? 

Нам показали дачі Януковича, Ющенка, Пшонки, а де дачі Яценюка, Тимошенко, Кличка, Тягнибока – хочуть бути при владі нехай показують, все ж чесно має бути! Але ніхто нічого не покаже!!!! Одних злодіїв на інших поміняли!!! Тепер не тільки Крим заберуть, а і всю східну Україну!! А нам далі язиком допомагати будуть!!! Коли вашу жінку прийде сусід забирати, Ви в суд підете чи підете пику сусіду бити???

Слабаки, слабодухі, малодушні люди ,хоча не люди- людиськи!! До нестями люблю свою рідну Україну, хоча мабудь більше не буде її такої ж як була, буде пошматована, осміяна, закривавлена…….. А тетерішніх керовніків також судити потрібно за злочинну бездіяльність!!!! Я вірила, що щось зміниться, але таких змін не хочу!!!!

Тепер я хворію, хворію на Україну…..болить вона мені……а допомогти ніхто не може. До кого звернутись, щоб мене почули???


Позначки:, ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 19.03.2014 pingv.in.ua в категоріі "Україна

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code