Травень 30

Досить користуватися кондиціонером в машині

Коли ми сідаємо в автомобіль і заводимо його, то часто, не замислюючись, відразу ж включаємо кондиціонер і їдемо у своїх справах.

Роблячи так, ти не тільки ризикуєш своїм здоров’ям, але і здоров’ям своїх рідних і близьких.

Справа в тому, що, залишаючи автомобіль на вулиці, ми завжди закриваємо вікна, щоб ніхто не заліз всередину. Але в припаркованому в тіні автомобілі з закритими вікнами за день може накопичитися 400-800 мг бензолу. Якщо ти припаркувався на сонці при температурі вище 16 градусів, рівень бензолу досягне 2 000-4 000 мг, що в 40 разів вище допустимого рівня.

Сідаючи в машину, в якій вікна були закриті, люди починають дихати бензолом, але ж цей токсин вражає нирки, кісткову тканину і печінку. Більш того, він виводиться з організму дуже повільно і погано. В інструкції з експлуатації автомобіля написано, що перед включенням кондиціонера слід відкрити вікна на 2 хвилини, але не вказано причини, тільки є натяк на кращу продуктивність автомобіля.

Медичне обгрунтування

Результати досліджень показують, що, перед тим як почати охолоджувати, кондиціонер викидає все нагріте в пластиці повітря назовні, а з ним і бензол – токсин, який викликає рак. Тому, сідаючи в машину, навіть якщо ти не відразу відчуваєш запах нагрітого в машині пластика, відкрий вікна на декілька хвилин. Убезпеч себе і пасажирів, які знаходяться разом з тобою в машині – не включай кондиціонер відразу ж після запуску двигуна машини! Спочатку відкрий вікна на декілька хвилин, а потім включи кондиціонер. Або не закривай вікна ще кілька хвилин, поки працює автомобіль.

Багато зі знайдених в бензині незв’язаних вуглеводнів (особливо ароматичних, начебто бензолу), а також різні добавки є канцерогенами.

Візьми собі в звичку відкривати вікна, сідаючи в машину, щоб твій організм не насичується токсинами, адже наслідки цього можуть бути дуже трагічними!Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 30.05.2016 pingv.in.ua в категоріі "Я скажу

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code