Січень 26

Декілька українських пісень, які доторкнуться до вашого серця

Музика супроводжує нас усе життя: вона підтримує в моменти, коли нікого не хочеться бачити поруч, вона знайомить нас з людьми, з якими ми однаково думаємо, вона грає в голові, коли відбуваються чарівні моменти. Музика здатна надихати, зцілювати, співчувати.

Ви тільки усвідомте: чиюсь музику слухають кілька мільйонів людей. Це схоже на сповідь людини майже цілому світу.

Мене неймовірно радує, що серед українських виконавців теж є ті, які зачіпають серця людей, якими пишаєшся, про які хочеться розповідати іншим. Тому і складено цей невеликий плейлист.

Арсен Мірзоян – Вінні-Пух

Тепла пісня, яка переносить в дитинство і нагадує, що всередині кожного з нас живе дитина.

Раджу слухати, коли хочеться повітряних кульок, радості і сміху.

Vivienne Mort – Лети

Тендітна солістка Vivienne Mort з надривом і зовсім не тендітно співає про почуття, які сильніше за любов – про побажання щастя для людини, яку ти любиш, нехай вона і не з тобою.

Слухати, коли за вікном сніг, а в голові думки про одну і ту ж людину.

Антитіла – Люди як кораблі

Цю пісню Антитіла співали на концерті пам’яті Кузьми.

Так, ніхто і ніколи не заспіває її, як він, але хлопці змогли торкнутися душі всіх тих, хто був на концерті і стежив за ним з екранів.

Слухати, коли здається, що все в житті валиться. Ні, не валиться, поки ми живі і поки можемо цими ось руками обійняти близьку людину.

Бумбокс – Люди

Для мене ця пісня схожа на твори Андрія Хливнюка часів «Квіти в волоссі», але вже подорослішавшого як артиста, людини, що пережила багато що і багато з чим зіткнулася в житті.

Слухати, коли світ здається заплутаним клубком думок і подій, щоб зрозуміти, що найважливіше живе в нашому серці і в людях поруч.

Океан Ельзи – Життя почінається знов

Вакарчук, як і завжди, тримає планку і надає нам якісний результат. Пісня, повна життєрадісності і людського тепла, повна енергії і сили.

Слухати, коли отримали зарплату, вдало здали проект і щодня.

O.Torvald – Всі це знов

Спочатку це пісня була видана російською мовою, але, погодьтеся, український варіант не гірший!

Слухати, коли хочеться стрибати, співати і уявляти, що ти на концерті. Такі вже O.Torvald – вміють завести публіку!

Крихітка – Без імені

Солістку цієї групи дуже часто можна зустріти в місцевих кав’ярнях і навіть метро. Для мене вона завжди буде людиною, яка надихає і показує, що, навіть домігшись слави та визнання, можна залишатися чуйним і добрим.

На жаль, пісня досі дуже актуальна для всіх українців. Слухати її можна завжди, крім тих випадків, коли ви збираєтеся на якийсь розважальний захід: не про те вона, не про те.

ТАРТАК – Висота / Ніхто Крім Наc

Пісня дуже сильна, як і взагалі творчість цього гурту.

Відео створено на основі матеріалів з мережі Youtube. Присвячено захисникам Донецького аеропорту та усім українським військовим.

Зрозуміло, що до цього переліку можна ще включити дуже багато пісень. І це черговий привід посміхнутися: українська музика розвивається, розквітає, підкорює нові вершини і серця.

Включайте і поринайте у світ нот і слів.


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 26.01.2016 pingv.in.ua в категоріі "Україна

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code