Січень 7

Чим закінчиться нещадний хрестовий похід українців проти «Кока-коли»

Вся істерика з «Кока-колою» і «Пепсі» закінчиться так само раптово, як і почалася. Країна яка не розірвала дипломатичних відносин з державою-агресором, яка скаржиться, що агресор закриває свій ринок для наших товарів, подвійно смішна, коли починає верещати з приводу маркетингових ходів ТНК, що просувають свій товар на ринку агресора.

Тепер українська громадськість залізною рукою оголошуватиме хрестовий похід проти якої-не-будь ТНК, яка буде візуалізувати свої інтереси негідним чином 🙂 Ага, поки по всьому Києву працюють відділення «Сбербанку Росії» і сміються над стражданнями “Кока-коли”.

Вся ця істерика у, здавалося б, навіть серйозних людей є синдромом однієї хвороби – укроцентризму, якою, втім, страждають багато народів, які думають, що знаходяться в центрі Всесвіту і всі повинні рахуватися з їхніми інтересами. Однак, багато наших бід відбуваються саме тому, що ми не в центрі Всесвіту. Ми слабка країна третього світу, яка заплуталася в своїх проблемах, мало кому цікава і, найголовніше, дуже набридла сильним світу цього своїми непомірними образами і претензіями, за якими не стоїть нічого крім ілюзій, самобичування та організаційної порожнечі помноженої на патологічну нездатність навчитися вирішувати свої проблеми самостійно без зовнішнього дядьки, що наводить порядок в українській пісочниці.

Це не означає, що ми повинні ковтати все, але це означає, як мінімум, що ми повинні адекватно оцінювати ситуацію і не плутати причину зі слідством.

Відсутність або присутність Криму на картах «Кока-коли» не поверне Крим Україні. Я впевнений, що центральний офіс «Кока-коли» навіть не знав про те з яким географічним ухилом розмальовувати постери в Росії. Більше того, Кока-кола спочатку намалювала Росію без Криму і отримала рівно таку ж реакцію з боку тамтешніх ватників. Крім того, місцеві SMM-щики потрапили б під кримінальне переслідування з боку російської влади, оскільки там на рівні законодавства прописана відповідальність за заперечення приналежності Криму Росії. І що робити, якщо ТНК опинилася в такій пікантній ситуації?

Очевидно, в логіці наших ура-патріотів Кока-кола повинна закрити свій бізнес в Росії і в Україні. Однак, дивно, що вимагаючи від американських шипучих імперіалістів шанувати наші державні інтереси, наші патріоти не можуть змусити нашу же державу шанувати українські ж інтереси настільки ж ефективно, як вони того вимагають від «Кока-коли». Не можуть патріоти змусити державу зупинити контрабанду в Крим, в ЛНР-ДНР, перестати купувати російський газ (а, ну так, ми ж в Європі його купуємо – ще одна казка для лохів, які хочуть літати в ілюзіях), не змусять здійснити реальну програму енергозбереження, або націоналізувати майно російських компаній в Україні точно так, як Росія націоналізувала майно України в Криму та інше, інше, інше.

Саме тому ми смішні. Ми хочемо від інших поваги, самі себе не поважаючи і не зробивши нічого для цієї поваги внаслідок нашої “розумної” державної політики.

Все що сьогодні виробляє українська громадськість – це перманентний пшик. Тому що таким пшиком вона і є. Пройде пара тижнів і ніхто не буде згадувати про «Кока-колу», бо буде новий пшик та інформаційні олені дружною юрбою побіжать махати своїми рогами, розмазуючи соплі і сльози про зганьбленій національній честі, волаючи праведним гнівом і стаючи в ефектні пози. А «Кока-кола» буде далі заробляти гроші на оленях. Мильні міхури не підірвуть непорушність світового порядку.


Позначки:, ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 07.01.2016 pingv.in.ua в категоріі "Україна", "Я скажу

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code