Грудень 7

Американці про фільм “Морозко”

Невинний фільм-казка вийшов в СРСР в 1964 році. Наприкінці 90-х він був випущений в США на відеокасетах. Несподівано викликав у американців бурю емоцій і відразу увійшов до списку 100 найгірших фільмів усіх часів і народів.

З відгуків користувачів сайту, які подивилися фільм:

“Самий дивний фільм в історії кіно! Ймовірно, група російських сценаристів наїлася наркотиків … “

“Якась придуркувата фантазія / казка про хвалькуватого хлопця, який перетворився на ведмедя, одинадцятилітню аутистку, яку він хоче спокусити, ідіотський будинок з ногами, неблагополучну сім’ю потворних русофінів, довгобородого потворного хлопця, який заморожує дерева і вбиває птахів, санки схожі на свиню, грибообразний гном… “

“Так, цей фільм кажеться жахливим. Але зауважте, в ньому присутня нетутешній сюрреалізм … “

“Найгірше, що цей фільм називають дитячим. … Це шизофренічна, жахлива, психопатична мішанина. Якби я подивився цей фільм в дитинстві, я б збожеволів”.

“Мені ще було цікаво дізнатися пікантні подробиці про життя в сільській Росії. Я й гадки не мав, що перед знайомством з потенційним чоловіком російські дівчата роблять клоунський макіяж і надягають корону, як в закусочній Burger King!”

“Більше всього на світі Америка повинна боятися одного: щоб творці цього фільму не переметнулися в табір терористів і не стали знімати для них пропагандистські фільми. Це ж просто кошмар якийсь! Якісь кислотні телепузики в оточенні снігових заметів. Повірте мені, люди, цей фільм реально травмує психіку! Тримайтеся від нього подалі!”

“Люди, вони називають це дитячим фільмом! Ви можете собі уявити, дитячим! Невже російським дітям і справді подобається це кіно?! Тут хтось порівняв сюжет з «кислотними телепузиками», але я думаю, причина криється в іншому. Просто на зйомках було дуже, дуже, дуже багато горілки. Треба ж їм було якось грітися в цих заметах!”

“Перегляд цього фільму може стати причиною втрати розуму і моторних функцій. Чарівні гриби, будинки і дерева що гуляють, гноми-вбивці … Хоча, якщо ви дитина і ваша рідна мова – російська, можете подивитися це кіно (хоча ви, напевно, його і так вже бачили). В іншому випадку краще подивіться “Русалоньку”.

“За шкалою від одиниці до десяти я б поставив цього фільму нуль. Якщо вони знімають ТАКЕ, я не здивований, що Радянський Союз розвалився…”


Позначки:, ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 07.12.2015 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code