Травень 30

Американець проїхав мільйон миль на Toyota і отримав за це новий автомобіль

Віктор Шеппард, власник пікапа Toyota Tundra з пробігом мільйон миль (більше 1.6 мільйона кілометрів), отримав пропозицію від компанії Тойота на обмін його автомобіля на цю ж модель, але нову.

Інженери хочуть розібрати Тундру Шеппарда до гвинтика, щоб подивитися на стан кожної деталі. Шеппард на обмін, зрозуміло, погодився.

авто ключі

Ключі від новенького пікапа Tundra були отримані в дилерському центрі Greg Leblanc Toyota в місті Хауме, Луїзіана. Тут же і проходила обслуговування “мільйонна” Тойота Віктора.

“Ви не уявляєте, скільки оригінальних частин в цьому автомобілі, – каже керуючий ДЦ Рон Веймер. – Віктор дуже уважно ставився до своєї машини, вчасно проходив у нас обслуговування”.

тойота тундра

Шеппард купив Toyota Tundra в 2007 році і щорічно намотував на ній приблизно 125 000 миль. В автомобілі досі встановлені оригінальні двигун і коробка передач, лакофарбове покриття теж “рідне”.

“Мій пікап виглядає чудово! – Каже Шеппард. – Він зберігся практично в первісному стані. Подивіться на сидіння – оббивка вся ціла, не така чиста, як у нового, але все ж!”

За дев’ять років володіння пікапом Віктор відвідав сервісний центр 117 разів: для планових оглядів, заміни масла і ременя ГРМ.

“Якщо ви бачите, що автомобіль Тойота стоїть на узбіччі, а його господар шукає причину поломки, то це, швидше за все, якийсь жарт або розіграш! Тойоти не ламаються. Я вірю в ці машини, я вірю в бренд”, – додав Шеппард.

Пікап, який “пробіг” мільйон миль, був одним з перших автомобілів, повністю зібраних на Toyota Motor Manufacturing у Техасі. Головний інженер заводу Майк Свірса каже, що його команда отримала відмінний шанс подивитися на “нутрощі” автомобіля-рекордсмена – що з ними стало, в якому стані знаходяться двигун, трансмісія і всі інші вузли і агрегати. Роботи з розбирання і вивчення будуть проводиться протягом декількох місяців, після чого дані будуть оброблені, проаналізовані та використані для подальшої модернізації.


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 30.05.2016 pingv.in.ua в категоріі "Дивовижний світ

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code