Травень 13

Альо, народ, допомагати вам – просто страшно!

Ой, таки не подобається мені за схожість з реальним життям анекдот: «Це ви нашого Мойшу з річки витягли? А де його шапочка?»

Їхав я якось в сильний дощ у своїх справах, побачив тітку, в якої зламалось парасолька. Зупинився, посадив, підвіз до метро «Університет» – і в подяку отримав тільки «по мозгам», що не до пункту призначення її довіз. Я ж буржуй на колесах, посеред дня просто так покататися виїхав, нікуди не поспішаю – що мені важко її з Печерська до Площі Перемоги довезти?

Знайома зателефонувала в істериці: не встигає підготувати урок з англійської. Мені не шкода, перевів їй шість сторінок, поки сидів на роботі. Залишився винен: «Чому на абзаци не розбив? В оригіналі все по-іншому, як я потрібне місце знайду?»

Другій подрузі екстрено знадобилася велика сума, а в мене всього одна тисяча «вільних». Залишився з таким відчуттям, ніби не віддав їй останні гроші, а сам винен залишився.

Дядько працює на «швидкій». Чотири дні тому доставили літню тітку. «Вирубилась» на зупинці, і два молодих хлопця майже півгодини до приїзду «швидкої» тримали тітку на непрямому масажі серця, чим, власне, життя їй і врятували. Дядько їх бачив. Одному довелося самому укол робити – перенервував, у другого руки не піднімалися і куртка (не сорочка!) від поту промокла. Тітка вже домашній хавчик лопає, а жалісливі родичі хочуть знати, чи не залишилося координат рятівників. Не подякувати – на лікування витрусити: влаштували тітоньці тріщину в ребрі в процесі реанімаційних заходів. І навіть запевнення, що професійний медик був би не настільки делікатний і пару ребер зламав би стопудово, не діє…

Альо! Народ, задовбали! Будьте людьми! А то допомагати вам – просто страшно.


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 13.05.2011 pingv.in.ua в категоріі "Я скажу

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code