Жовтень 30

Ace of Base – музика мого дитинства

ace of base

Ace of Base (вимовляється «Ейс оф Бейс») — шведський поп-гурт, що був заснований у 1987 році і досяг найвищого успіху в 1993-94 з виходом дебютного альбому «Happy Nation».

Засновниками групи вважаються Йонас Берггрен й Ульф Екберг, музиканти які експерементували в стилі техно.Спочатку колектив мав назву Kalinin Prospect («проспект Калініна»), але незабаром був перейменований в Ace of Base. До проекту Ace of Base були запрошені сестри Йонаса Берггрена — Дженні й Лінн, які вивчали музику і співали в місцевому церковному хорі. Таким чином склад гурту збільшився до чотирьох учасників.

В 1992 р. учасники групи записали альбом «Happy Nation», однак він отримав визнання лише у 1994, коли Ace of Base підписали контракт із лейблом Arista Records і почали розкручуватися в США. Їхньою візитною карткою стала досить своєрідна композиція «All That She Wants», що досягла першого місця в шістнадцятьох країнах, включаючи Великобританію й Німеччину.

Вони стали останнім європейським колективом, що досяг значного комерційного успіху на американському музичному ринку, що уже в той час почав закриватися для доступу закордонних виконавців. Досягши другого місця в Billboard Hot 100, «All That She Wants» увійшла в історію, як найкасовіша композиція, що не потрапила на вершину цього чарту.

Наступний сингл — «The Sign» — піднявся на вершину американських чартів і протримався там шість тижнів (не вважаючи ще чотирьох на другому місці). Навесні вони випускають оновлену спеціально для американських слухачів версію «Happy Nation» (за назвою «The Sign»), і з тиражем в 23 млн. екземплярів цей диск потрапляє до Книги рекордів Гіннесса як «найкасовіший дебютний альбом».

Наступні альбоми гурту вже не мали такої популярності. Одна із солісток групи, Лінн Берггрен, практично перестала брати участь у роботі колективу у зв’язку із психічними проблемами й хворобою голосових зв’язок. Проте, дотепер група не заявляла про свій розпад і продовжує існувати – оф. сайт гурту – aceofbase-music.de.


Позначки:, ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 30.10.2011 pingv.in.ua в категоріі "Я скажу

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code