Січень 8

9 хитрих головоломок, які часто задають на співбесідах

Це практикується у великих компаніях, які можуть собі дозволити “погратись” із кандидатом. Ви можете з цим зіткнутися!

співбесіда резюме робота

Відгадуйте і дивіться відповіді:

1. Про любителя кави

У ресторані один з відвідувачів поскаржився офіціантові, що у нього в каві плаває муха. Офіціант забрав чашку і пообіцяв принести іншу. Він повернувся через кілька секунд. Чоловік спробував каву і сказав, що це та ж кава, просто з неї дістали муху. Питання: Як він дізнався про це?

2. Про бікфордів шнур

Відомо, що бікфордів шнур горить нерівномірно, але згорає рівно за 1 хвилину. Чи можна за допомогою двох таких шнурів відміряти рівно 45 секунд? Як? Прохання дотримуватися техніки безпеки.

3. Про ноги коня

Один допитливий дослідник встановив, що протягом робочого дня дві ноги його коня пройшли 18 км, тоді як дві інші ноги – 19 км. Чи може таке бути?

4. Про Кирила в лікарні 

Кирило провів три дня в лікарні. Він не був хворий і не отримав травми, але під час виписки його довелося нести. Чому?

5. Про яйця

Ви тримаєте в руках два звичайних курячих яйця. Одне яйце Ви тримаєте нерухомо в руці, а іншим – з розмаху стукаєте перше. Удар відбувається в одну і ту ж частину кожного яйця, наприклад, у саму “гостру” їх частину. Питання: яке яйце трісне, те, що було нерухомим, або те, яким вдарили?

6. Про Іллю Муромця і Змія Горинича

У Змія Горинича 3 голови та 3 хвоста. Одним ударом меча-кладенця Ілля Муромець може відрубати одну або дві голови або ж один або два хвоста. Якщо він відрубає один хвіст, то виростуть 2 нових хвоста. Якщо він відрубає 2 хвоста, то відросте 1 голова. Якщо відрубати одну голову, то виросте одна нова голова. Лише в тому випадку, якщо відрубати дві голови, то нічого не виросте. Змій гине тільки в тому випадку, якщо у нього не залишається ні однієї голови і жодного хвоста, причому в цей момент у нього нічого не має відростати. Може Ілля перемогти, якщо у меча-кладенця є заряд всього на дев’ять ударів?

7. Про чоботи

Швець зробив чоботи і сказав підмайстрові продати їх за 25 гривень. До підмайстра на ринку підійшло двоє інвалідів (у одного немає лівої ноги, а в іншого – правої), і він продав їм по чоботу за 12,50 відповідно. Повертається, віддає гроші шевцеві і розповідає, як вдало продав… А швець відповідає: “ну що ж ти, інвалідам треба було зробити знижку. Тримай 5 гривень, розшукай їх і поверни по 2,50”. А підмайстер вирішив віддати інвалідам тільки по гривні, а інші три гривні пропив. Знайшов інвалідів і віддав кожному по гривні.

Вийшло, що чоботи обійшлися інвалідам по 11,50. 11,50+11,50 = 23 і ще 3 гривні пропиті. Всього: 26 гривень, а було 25. Звідки зайва гривня? Bohdan.org.ua

8. Про чистку взуття

У Туреччині багато чистильників взуття пропонують перехожим свої послуги абсолютно безкоштовно. Однак ті, якщо вирішують скористатися їх пропозицією, самі платять їм гроші. Чому?

9. Про швидку мобілізацію

Галльські жерці знайшли безвідмовний спосіб швидкої мобілізації воїнів у разі війни. Для цього вони приносили в жертву тільки одну людину. Яку?

Відповіді до головоломок:

1. Про любителя кави

Він вже додав цукор в ту чашку, де була муха. Таким чином, спробувавши каву, він зрозумів, що це та ж чашка.

2. Про бікфордів шнур

Підпалимо один з шнурів з обох кінців і одночасно другий – з одного кінця. Перший шнур згорить через 30 секунд; в цей момент підпалимо другий шнур з другого кінця.

3. Про ноги коня

Кінь ходив по колу.

4. Про Кирила в лікарні

Він тільки що народився в цій лікарні.

5. Про яйця

Яйця мають однакові шанси постраждати! Не має значення, яке рухалося, а яке було нерухомо.

6. Про Іллю Муромця і Змія Горинича  

Може. Спочатку потрібно відрубати 3 рази по одному хвосту, потім 3 рази по два хвоста, і нарешті 3 рази по дві голови.

7. Про чоботи

3 гривні, пропиті підмайстром, вже входять до 23 грн., заплачених інвалідами за чоботи. Тому їх не можна складати, як це зроблено в умовах завдання. Швець отримав за чоботи 25 грн., потім 5 грн. велів віддати інвалідам. Значить у шевця залишилося 20 грн.. Виходить, інваліди, отримавши назад по гривні, заплатили за чоботи 23 грн., з яких 20 грн. дісталося шевцеві, а 3 грн. пропив підмайстер. Ніяких «зайвих» грошей в угоді не виникло.

8. Про чистку взуття

Вони чистять безкоштовно один черевик, і щоб не виглядати дурнем в одному начищеному черевику, перехожий змушений платити за чистку другого.

9. Про швидку мобілізацію

Того, який прийшов останнім.


Позначки:,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 08.01.2014 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code