Серпень 23

Ось така у російських фашистів вийшла “громадянська війна” в Україні

Вчора Генеральна Прокуратура України оприлюднила записи переговорів між Глаз’євим, Затуліним, Аксьоновим і іншими особами, причетними до замаху на територіальну цілісність України і розпалювання війни.

В оприлюднених записах йдеться про те, що Аксьонову люди в Криму не довіряють, і не будуть стояти на вулицях, а тому росією прийнято рішення максимально втрутитися в питання віджимання Криму. Аксьонов також доповів, що до Криму прибуло кілька груп з Росії з готовими матеріалами, узгодженими з Держдумою. Також обговорюються питання фінансування спеціальних підготовлених груп, які займаються захопленням Запоріжжя, Харкова, Одеси, Донецька: “Специально обученные люди должны вышибать бандеровцев из здания облсовета, а затем должны собрать облсовет, создать орган исполнительной власти. Речь очень серьёзная идёт о судьбе страны и соотечественников. ИДЁТ ВОЙНА”, — сказав Глазьєв.

Ось така у російських фашистів вийшла “громадянська війна” в Україні – на гроші Кремля, за допомогою армії та найманців Кремля і з могилами по всій росії.

Віддаючи звіт про стан української армії в 2014 році, мені хочеться сказати СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ, який відстояв свою Незалежність. А окупованим територіям відведена роль контрольного пострілу в потилицю путінського режиму

 (повністю аудіо)

о 09:10 – під час створення цієї публікації – відео ген.прокуратура видалила…

Вчора ж ГПУ оголосила про підозру Шойгу і ще 19 російським чиновникам і генералам. Повістки доставлені кур’єрською службою.

Повний список див. тут.

#Для ГААГИ


Позначки:, ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 23.08.2016 pingv.in.ua в категоріі "Україна", "Я скажу

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code