Грудень 21

35 цікавих фактів про Facebook

Сам я хоч і маю аккаунт у Facebook (дань моді, пардон), але ним не користуюсь взагалі. Ну не подобається, що тут поробиш. Але це лиш моя думка, і я маю на неї право. Проте іншої думки притримується 6-частина світу.

Facebook

Так от:

1. На Facebook зареєстровано більше 1 мільярда людей.

2. В середньому 50% всіх користувачів заходять на сайт щодня.

3. На даний момент найбільш швидко зростаюча вікова група – це люди від 35 років – старше покоління підключається до молодих.

4. Більше 35 мільйонів чоловік оновлює свій статус («Про що Ви думаєте?») щодня.

5. Понад 2,5 мільярдів фотографій і 14 мільйонів відео роликів завантажуються користувачами щомісяця.

6. Понад 3,5 мільярда одиниць контенту (посилання, фотографії, відео, історії, замітки тощо) розподіляється (за допомогою кнопки «Поділитися») між користувачами щотижня.

7. Більше 3,5 мільйонів подій створюються кожен місяць.

8. На сайті більше 1,6 мільйона активних сторінок і якщо скласти всіх шанувальників, то вийде цифра 5,3 мільярда (один користувач може бути шанувальником багатьох сторінок).

В середньому кожен користувач…

9. Має 130 друзів і надсилає 8 запитів в місяць на дружбу.

10. Витрачає більше 55 хвилин на сайті Facebook. У сукупності більш як 6 мільярдів хвилин витрачається на сайті користувачами Facebook в усьому світі кожен день – це в два рази більше ніж на сайт Google.

11. Натискає на кнопку «Подобається» 9 раз в місяць.

12. Пише 25 коментарів на місяць до різного виду контенту і є учасником 25 груп.

13. Стає шанувальником 2 сторінок щомісяця.

14. Запрошується на 3 події в місяць.

Міжнародне зростання

15. Facebook переведений більш ніж на 70 мов.

16. Близько 70% користувачів сайту знаходяться не в США, а сам Facebook має офіси в наступних містах: Дублін, Лондон, Париж, Сідней, Торонто, Нью-Йорк, Чикаго, Атланта, Даллас і Детройт.

17. Понад 300 тисяч користувачів допомагали перевести Facebook на різні мови.

Цікаві факти

18. Більше 70% користувачів використовують ті чи інші додатки на сайті.

19. Більше 65 мільйонів чоловік заходять на Facebook використовуючи мобільні пристрої – ці користувачі на 50% активніше ніж ті, які використовують комп’ютер.

20. Психологи США представили світу новий діагноз Facebook-залежність (FAD).

21. Марк Цукерберг (засновник Facebook) є наймолодшим мільярдером.

22. У вересні 2009 року Марк Цукерберг вперше оголосив, що «Facebook» вийшов на позитивний фінансовий баланс, тобто сайт заробив більше грошей, ніж витратив.

23. У Флориді Консультативний комітет судової етики заборонив суддям та адвокатам цього штату додавати один одного в друзі на «Facebook».

24. Сирія, Китай, Іран заборонили «Facebook».

25. 39-річний батько з Пенсільванії був заарештований за те, що пропонував користувачам «Facebook» свою 13-річну доньку для сексу. А 17-річний Роберт Батлер-молодший, що обстріляв директора та заступника директора школи в місті Омаха, штат Небраска, перед злочином і самогубством залишив передсмертну записку на своїй сторінці у соцмережі «Facebook».

26. Недавнє опитування 500 найбільших американських коледжів виявило, що 10% приймальних комісій переглядають профілі на «Facebook» для оцінки абітурієнтів. Члени приймальних комісій розповіли, що те, що вони бачили, в основному негативно позначилося на їх думці.

27. Російська інвестиційна компанія Digital Sky Technologies» інвестувала $200 млн. у «Facebook» в обмін на 1,96% частки сайту. У минулому році банк «Goldman Sachs» та «DST» спільно вклали ще 500 мільйонів доларів у розвиток соціальної мережі.

28. Першою людиною, що інвестувала у «Facebook», був один із засновників PayPal Пітер Тіль, який вклав у проект $ 500000 в червні 2004 року.

29. Коли у «Facebook» змінилися налаштування конфіденційності в грудні 2009 року, приватне фото Цукерберга, у якому він був без сорочки, тримав плюшевого ведмедика і виглядав п’яним, стало надбанням громадськості.

30. Програма «Gaydar», розроблена в Массачусетському Технологічному Інституті, могла визначити з особистого профілю користувача «Facebook», гей він чи ні.

31. 20-річна співробітниця IBM в Канаді не отримала допомогу по хворобі від своєї страхової компанії, тому що страховик побачив на її сторінці в «Facebook» життєрадісні фото, викладені в той період, коли вона була у лікарняній відпустці. Її хворобою була депресія.

32. В Австралії діє протокол оповіщення обвинувачених про судові засідання через повідомленням на «Facebook». Виклик до суду (порядок), розміщений на сторінці користувача, є юридично обов’язковим.

33. Сайт під назвою «Usocial» продає своїм клієнтам друзів та шанувальників на «Facebook». Навіть після вимоги від «Facebook» припинити це, «Usocial» заявив, що не закриє сервіс повністю.

34. Пост одного з користувачів на «Facebook» призвів до пожертви нирки.

35. Додатки для Facebook створюють 800 000 розробників.


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 21.12.2013 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code