Серпень 29

15 відповідей на дивні запитання

1. Чи можливо зловити кулю в польоті?

Незважаючи на те, що цей трюк відносять зазвичай до категорії фокусів, теоретично його цілком можливо здійснити в реальному житті.

куля

З умовою, що ви перебуваєте значно вище того, хто стріляє. Тоді ви гіпотетично можете зловити кулю в найвищій точці її руху.

2. Чи можуть краплі дощу пробити лобове скло автомобіля під впливом сильного вітру?

Іноді так дійсно здається, особливо якщо вам хоч раз доводилося вести машину в сильну зливу. Однак насправді, це не можливо, адже з огляду на середній розмір крапель, їм потрібно буде летіти зі швидкістю, близькою до швидкості звуку, щоб дійсно розбити скло вашої машини. На щастя, ні ви, ні краплі не здатні навіть наблизитися до необхідної швидкості.

3. Що буде якщо всі океани зникнуть?

Слід зауважити, що це відбудеться рано чи пізно через вплив Сонця, що повільно нагрівається. Коротко кажучи – Земля перетвориться на Венеру.

4. Чи можна розвести багаття за допомогою лупи і місячного світла?

Всі ми знаємо, що можна добути вогонь за допомогою лупи і сонячного світла, але чи можна виконати цей же трюк з Місяцем? Відповідь однозначна – ні. Справа в тому, що використовуючи лупу, ми можемо розігріти об’єкт до температури, що перевищує температуру джерела світла. Сонце і його промені досить гарячі, а ось місяць – їх немає. Енергії місячного світла буде недостатньо для того, щоб розпалити полум’я.

5. Де на Землі знаходиться найвищий вертикальний схил і самий різкий перепад висот?

Гора Тор в Канаді.

гора тор канада

6. Що якби ваша машина могла рухатися зі швидкістю звуку?

Якби не було б опору повітря, чим, до речі, знамениті боліди «Формули 1», ваша машина б злетіла. Правда, з огляду на той факт, що в повітрі кермове управління не працює – ви б, швидше за все, розбилися одразу ж, як тільки злетіли.

7. Що сталося б, якщо всю воду з Землі перемістити на Марс?

Беручи до уваги, що Марс менше ніж Земля, він був би повністю покритий водою. Причому самі океани були б набагато глибші. Щоправда, буде парочка островів, наприклад – гора Олімп – найвища гора в Сонячній системі. Щоб ви краще розуміли масштаб: навіть за умови, що весь Марс покритий водою, Олімп буде підніматися над рівнем моря на 10 км.

8. Якби ми могли постояти на поверхні Юпітера?

Це складне питання. Проблема в тому, що Юпітер, швидше за все, не має чіткої межі між його газоподібним зовнішнім шаром, твердою поверхнею і рідким ядром. Так величезний тиск лише продовжить рости в міру наближення до «поверхні», гази будуть стискатися до над-критичного стану. В кінцевому підсумку вони перейдуть в шар металевого водню, що покриває розплавлене ядро.

юпітер

9. Як виглядає вітер, швидкістю 800 км / год?

Давайте зупинимося на тому, що він умить зірве асфальт.

10. Коли на Facebook буде більше «мертвих» сторінок, ніж живих?

Залежно від ступеня популярності сайту в подальшому, це станеться в середині нинішнього або наступного століття.

Facebook

11. Хто побував в місцях найбільш ізольованих від усього людства?

Тут мова піде не про катастрофи і незаселених острови, а про космічні польоти, конкретно – про астронавтів корабля Аполлон, які чекали своїх колег на кораблі, поки ті виконували примісячення. В результаті очікування корабель виявився на іншій стороні Місяця, і на час втратив зв’язок, як із Землею, так і з астронавтами, що здійснили посадку.

12. Що якби людина могла запустити що-небудь, надавши цьому предмету швидкість, близьку до швидкості світла?

Трапився б ядерний вибух, адже об’єкт б рухався так швидко, що зруйнував би навіть молекули повітря, зіткнувшись з ними.

13. У скільки Сонце сідало над Британською імперією (коли вона існувала)?

Відверто кажучи, воно взагалі не заходило, адже до складу Британської імперії входили, як самі східні, так і самі західні країни, які були в той час її колоніями. Та й зараз Сонце над Великобританією не входить. Справа в тому, що у власності Великобританії досі перебувають безліч островів по всій земній кулі. Так що, в будь-який обраний час в якійсь з частин Великобританії все одно буде день.

14. Де починається космос?

За офіційними даними за 100 кілометрів від нашої планети. Кордон називається Лінія Кармана, і на її порозі вам потрібно буде набрати певну швидкість, щоб подолати її і увійти в космос.

15. Якби було можливо плавати на Місяці?

Якщо ми говоримо про підводне плавання – нічого б не змінилося. Що ж стосується стандартних видів – змінилося б все. Ви могли б виштовхувати себе на поверхню, як кити, і навіть ходити по воді.


Позначки:
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 29.08.2016 pingv.in.ua в категоріі "Калейдоскоп

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code