Березень 23

​Російська пропаганда списує зрив курортного сезону на міфічну блокаду Криму Україною

Російські телеканали розповсюджують чергову пропагандистську жахалку про те, що влада України саджатиме в тюрму усіх, хто намагатиметься перетнути кордон півострова з материковою Україною.

Про це напередодні писали різні російські сайти, а сьогодні брехню повторили на головній кнопці Росії «Первом канале».

За інформацією російських ЗМІ, закон про тимчасово окуповані території буцімто передбачає «заборону на залізничні, автомобільні, морські, річкові, поромні і повітряні сполучення із зовнішнім світом. Порушення спеціального порядку в’їзду і виїзду карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років та конфіскацією транспортного засобу».

«Якщо їдете в компанії – вас визнають «організованою групою» і тюремний термін зростає до дев’яти років. Міліція отримає право превентивно затримувати всіх. Взагалі всіх, на 30 днів без суду і абсолютно нікому не потрібної санкції прокурора», – повідомляє російська пропаганда.

«Отже, за відпочинок в Криму в майбутньому курортному сезоні реально світить в’язниця з конфіскацією», – заявляє російська пропаганда, перекладаючи відповідальність за зрив сезону не на російське збройне вторгнення, а на діяльність «майданівського уряду України».

Більше того, російські ЗМІ повідомляють, що в українські військові уже не пускають нікого на материкову Україну і силою повертають усіх назад на півострів.

Насправді ж, Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України», що прийнятий лише в першому читанні і ще не набув чинності, містить «обмеження доступу на тимчасово окуповані території». Про заборону сполучення півострова з зовнішнім світом не йдеться.

«Для громадян України, іноземців та осіб без громадянства в’їзд на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї допускається лише за спеціальним дозволом та через пункти в‘їзду-виїзду в порядку, встановленому Кабінетом міністрів України», – передбачає законопроект.

При цьому варто зазначити, що порядок в’їзду-виїзду на територію Криму Кабмін України ще не встановлював.


Позначки:, , , ,
Copyright Pingv.in.ua 2015-2017. All rights reserved.

Оприлюднено 23.03.2014 pingv.in.ua в категоріі "Україна

Залишити відповідь

ввійти на сайт через 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code